Technologies

DAGGER2

Dagger 2 — повністю статичний фреймворк застосування залежностей для Java і Kotlin. Це друга версія однойменної бібліотеки, створеної Square, яку тепер офіційно підтримує Google. Завдання Dagger 2 зробити можливим використання залежностей (Dependency Injection) у нативних мовах Android. З ним у вас буде менше чистого коду, слабкіша залежність між об’єктами та спрощене тестування.

3 причин використовувати Dagger 2 для свого проєкту
Просте рішення для складних завдань

Впровадження залежностей — обов’язкова частина проєктів, які поступово масштабуватимуться та змінюватимуться. Без Dependency Injection будь-які зміни в коді програми вимагатимуть набагато більшої кількості не тільки нового коду, але й перероблювання старого, зі зверненнями до неактуальних джерел даних. Dagger 2 дає можливість визначати конфігурації через ініціалізатор, набір класів, які можна викликати там, де потрібно, а не дублювати або фрагментувати щоразу, коли вони знадобляться. DI не просто зменшує кількість коду, але також робить архітектуру програми зрозумілішою й гармонійнішою, одночасно знижуючи ризик порушити раніше побудовані зв’язки.

Кодогенерація

Dagger 2 — єдиний із фреймворків застосування залежностей для Java повного стека. Він сам генерує код, який інакше б довелося писати вручну. Це гарантує, що все буде зроблено не просто правильно, але також максимально просто та продуктивно. Вашим розробникам потрібно буде тільки запустити інструменти й потім перевірити коректність коду створеного Dagger, де точно не буде випадкових помилок, які могла б зробити людина вкотре виконуючи однотипну роботу вручну.

Інструменти оптимізації

Dagger 2 включає все, що потрібно для реалізації Dependency Injection. Ваші розробники зможуть створювати багаторазові прошарки застосування, реалізовувати пов’язану логіку, додавати анотації та додаткові прив’язки. Усе це та багато іншого потрібно, щоби забезпечити вашому додатку максимальну продуктивність, не створюючи зайвих пластів складного коду.

Висновки

Dagger 2 — один із фреймворків, що полегшують розробку та масштабування проєкту. Використання залежностей можна реалізувати й іншими способами, але саме «Кинжал» — найпопулярніше комплексне рішення, яке офіційно рекомендує Google. Він зменшує кількість та складність коду, а також надає централізоване управління залежностями, що спрощує розробку, тестування та розвиток проєкту.

Розробка мобільних додатків
Розробка мобільних додатків

Створюємо мобільні додатки, які вирішують бізнес-задачі клієнтів та спрощують життя користувачів. Навіть якщо ці задачі — із зірочкою. Доставляємо їх у кожну долоньку та кишеню.