Technologies

GOOGLE

Контекстна реклама — рекламні оголошення, які показуються користувачеві, відповідно до змісту відвідуваних ним сайтів. Особливість контекстної реклами — вибірковість: вона показується користувачам, чиї інтереси потенційно збігаються з товарами або послугами, які запропоновані в оголошенні. Такий підхід збільшує відсоток тих, що відгукнулися на рекламу.

 

Компанія Google пропонує сервіс контекстної реклами Google Ads, серед його переваг інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і велика кількість інструментів для створення рекламних оголошень.

Цілі контекстної реклами
  • прямий відгук;
  • брендинг;
  • збільшення трафіку
Переваги контекстної реклами Google Ads
01
01
Актуальність

92 % українців користується пошуковою системою Google, тому розміщувати рекламні оголошення краще тут.

02
02
Вибірковість

Показ рекламних оголошень користувачам, які потенційно потребують пропонований товар або послугу.

03
03
Оперативність

Висока швидкість запуску рекламних оголошень, які з’являються майже відразу після завершення налаштування рекламної кампанії й поповнення балансу.

04
04
Точність

Налаштування контекстної реклами дає можливість охопити саме вашу цільову аудиторію, що збільшує кількість відгуків.

05
05
Варіативність

Google Ads має гнучку систему налаштувань, яка дає можливість швидко коригувати їх для досягнення максимальної ефективності реклами.

06
06
Економія

Можливість оплачувати тільки отриману конверсію, наприклад, можна платити виключно за дзвінки від потенційних клієнтів.

07
07
Ефективність

Можливість приєднати Google Ads при будь-якому бюджеті. Навіть при мінімальних фінансових вкладеннях ви отримаєте результат.

Як залучити ЦА
Провести аналіз галузі й моніторинг конкурентів 1 / 4

Вивчення бізнесу, визначення статі та віку потенційних покупців дають змогу збільшити продажі та знизити витрати на просування за запитами, які не дадуть результатів. У процесі роботи з Google Ads ці дані можна коригувати. Використовуючи спільноти та групи в соціальних мережах, можна знайти клієнтів конкурентів і користуватися цією інформацією при запуску контекстної реклами.

Використовувати мінус слова 2 / 4

Під час збору ядра запитів це дає можливість відсіяти нецільові переходи. Це можуть бути слова «безплатно», «робота» та ін. Важливо пам’ятати, що під час внесення мінус слова потрібно вказати всі його словоформи — диван, дивани, диванів тощо.

Налаштовувати геолокацію 3 / 4

Якщо забути вказати міста й області, на території яких ви здійснюєте доставку, оголошення будуть спливати користувачам, які не мають можливості купити ваш товар або послугу. Важливо уникнути цієї помилки.

Встановити дні та час показу реклами 4 / 4

Старше покоління рідше заходить в інтернет на вихідних і у святкові дні, молодь більш активна вечорами, а мами в декреті удень — усі ці моменти потрібно враховувати під час запуску контекстної реклами. За допомогою аналізу способу життя вашої ЦА можна домогтися максимальної ефективності показу оголошень.

Що дає контекстна реклама Google Ads
Підвищення продажів

Це основна мета контекстної реклами. Вибірковість при показі оголошень дає можливість отримати максимальну конверсію при мінімальних витратах. Вам не доведеться платити за просування за запитами, що не окупаються. Зниження вкладень і збільшення прибутку — це те, до чого прагне будь-який бізнес, і ми зробимо це для вас за допомогою Google Ads.

Впізнаваність бренду

Контекстна реклама не просто підвищує продажі, а також збільшує впізнанність компанії. Згодом це дасть можливість отримувати замовлення й без розміщення оголошень. Користувачі, які залишаться задоволені вашим товаром або послугою, а також обслуговуванням, з великою часткою ймовірності повернуться й порадять вашу компанію знайомим.

Гнучкість

Проведення аудиту реклами, її коригування та модернізація дають змогу оновлювати й покращувати оголошення. Постійний аналіз та оптимізація сприяють зростанню продажів і економії бюджету.

Швидкий результат

Висока швидкість запуску відразу після завершення налаштування контекстної реклами Google Ads дає можливість побачити перші результати упродовж тижня-двох із дня розміщення оголошення, а з кожним місяцем її ефективність буде ставати все більш помітною. Ви відразу зрозумієте, у що вкладаєте гроші, позбувшись від відчуття зайвих витрат.

Висновок

Контекстна реклама Google Ads — потужний інструмент інтернет-маркетингу, який проявив себе на українському ринку як один із найефективніших способів збільшення прибутку компанії й підвищення впізнаваності бренду. Серед переваг контекстної реклами ненав’язливість, простота і швидкість запуску, збільшення продажів за мінімальними вкладеннями. За допомогою Google Ads ми допоможемо вашому бізнесу зайняти провідні позиції, обігнавши конкурентів.

Digital реклама
Digital реклама

Допомагаємо невеликому бізнесу зростати швидше, а дорослому — гідно приймати виклики часу.

Проводимо ретельний аналіз та створюємо стратегію комунікацій. Детально опрацьовуємо воронку, оптимізуємо канали маркетингу та запускаємо рекламні кампанії. Шліфуємо імідж бренду через осмислений контент.