Technologies

GOOGLE PLACES

Google Places є частиною Google Maps Platform, яка відповідає за можливість показувати користувачам місця та пам’ятки з детальною інформацією про них на мапах. У платформу також входять набори інструментів Maps та Routes для побудови карт та відображення маршрутів.

 

Google Places — 8 API, з якими ви зможете розширити функціонал вашого мобільного або вебдодатку, надавши користувачам зручний сервіс.

3 причини використовувати Google Places для свого проєкту
01
01
Геокодування та геолокація

Google Places вміє визначати розташування пристрою, навіть якщо GPS-модуль вимкнено. Для цього він використовує тріангуляцію за даними, які отримує від вишок стільникового зв’язку та найближчих точок Wi-Fi. У тому числі завдяки цьому його можна використовувати для перетворення географічних координат на адресу й навпаки. Додатково Google Places може автоматично видавати часовий пояс, який відповідає цим координатам.

02
02
Пошук та автозаповнення

Google Places — це API не тільки для самих мап, але і для пошуку по них. Додавши це розширення, ви зможете допомогти користувачам швидше знаходити те, що їм потрібно. Автозаповнення пропонує варіанти зі списку відповідно популярності запитів і відстані до точок інтересу, а може підказувати виправлення, якщо користувач випадково зробив помилку. Якщо він шукає не конкретне місце, а, наприклад, кафе, магазини або все цікаве, поблизу або в обраній зоні, пошук повертатиме всі доступні варіанти у вигляді інтерактивних позначок на мапі.

03
03
Детальна інформація

Разом з Google Places ви отримуєте доступ до величезної бази даних про місця та пам’ятки Google Карт. Усі вони можуть у звичному користувачам вигляді відображатися на мапі у вашому мобільному або вебдодатку. Показуйте фотографії, відгуки, важливу інформацію та дайте можливість зв’язатися з компаніями або додати місце до «Вибраних».

Висновок

Google Places — дуже корисне доповнення до Карт, яке розширює їх можливості. З ним ваші користувачі зможуть знаходити цікаві для них місця й дізнаватися про них більше. Умови використання цієї технології такі самі, як і в інших продуктах Google. Ваша програма має відповідати вимогам компанії, а це умова, яка виконується за умовчанням, якщо ви хочете використовувати інструменти аналітики або просуватися в пошуковій системі. Деякі з API універсальні, інші доступні у двох версіях для iOS і Android.

Розробка вебсайтів
Розробка вебсайтів

Бізнес знає свої потреби, а ми — як їх реалізувати.

Створюємо і розробляємо стійкі корпоративні сайти та жваві промо-лендинги. Розробляємо web сервіси. Наші продукти витримують величезне навантаження та надійно слугують клієнтам.