Technologies

HEALTH KIT

Healthkit — централізоване сховище даних про здоров’я та фітнес на iPhone та Apple Watch.

 

Apple представила HealthKit разом з iOS 8 і з того часу постійно покращує його. У кожному смартфоні є встановлений додаток «Здоров’я», який відстежує кількість кроків та тривалість сну, збираючи статистику. Також користувачам доступно кілька десятків журналів, де вони можуть вести спостереження за своїм здоров’ям із різних сторін. За допомогою фреймворку Healthkit ви зможете налаштувати обмін даними між сховищем цієї інформації та вашою програмою.

3 причини використовувати Healthkit для проєкту
Взаємна інтеграція для всього

Користувачі iPhone можуть використовувати Здоров’я для десятків різних цілей. Тільки в базових категоріях є трекери активності, дихання, серця, циклу, слуху, вимірювань тіла, харчування та найзагальніших симптомів. Вам потрібна інтеграція з Healthkit якщо ви розробляєте додаток із дієтами та тренуваннями, помічники для людей зі специфічними захворюваннями, наприклад, астмою або панічними атаками, і навіть ті, які допомагають просто концентруватися. З API Healthkit всі потрібні дані будуть підтягуватися у вашу програму й навпаки.

Спільне використання

Healthkit допомагає людям займатися улюбленими активностями разом. Наприклад, кожен із них може використовувати вбудовані в смартфон інструменти для підрахунку кроків або будь-який інший додаток для цього, а потім запускати ваш, щоби побачити зведену таблицю результатів.

Безпека

Як і всі інструменти Apple Healthkit гарантує максимальний захист особистих даних. Щоби користуватися можливостями цього сервісу, вам потрібно буде передбачити отримання дозволу на використання певної інформації. У Healthkit вже є готові інструменти для цього, тому налаштування приватності не займе у ваших розробників багато часу, а користувачі отримають важливий для них рівень особистої безпеки.

Висновок

Інтеграція з HealthKit потрібна вашому додатку, якщо він призначений для роботи у зв’язці з Apple Watch або використовує лише ті дані про активність, які може відстежувати й сам айфон. Насамперед це спортивні трекери та медичні додатки, але також безліч інших, наприклад, що допомагають дотримуються розкладу дня.

Розробка мобільних додатків
Розробка мобільних додатків

Створюємо мобільні додатки, які вирішують бізнес-задачі клієнтів та спрощують життя користувачів. Навіть якщо ці задачі — із зірочкою. Доставляємо їх у кожну долоньку та кишеню.