Technologies

IBM MOBILE FIRST

IBM MobileFirst — програмна платформа для розробки корпоративних додатків. IBM MobileFirst була випущена на ринок у 2013 році, а з 2016 року входить в портфель рішень IBM Cloud, під назвою IBM Mobile Foundation. Це комплексне ентерпрайз рішення, яке полегшує створення складних захищених бізнес-додатків і надає високотехнологічні інструменти для дослідницьких програм і стартапів.

4 причини використовувати IBM Cloud і MobileFirst Platform Foundation для свого проєкту
01
01
Комплексний підхід і універсальність

IBM MobileFirst Platform Foundation — середовище розробки з проміжним ПО для мобільних пристроїв, а також вбудована консоль управління і аналітики з високим рівнем захисту. Mobile Foundation не обмежує вас і ваших розробників у виборі інструментів і фреймворків для Android і iOS, а також створення вебдодатків, підтримуючи, в тому числі Apache Cordova. Такий набір інструментів прискорює розробку і знижує витрати на неї, що допоможе швидше вивести продукт на ринок.

02
02
Розробка в хмарі

Mobile Foundation — частина IBM Cloud Paks. Використовуючи мінімум можливостей платформи вже можна почати розробляти додаток в хмарі, а потім перенаправляти навантаження на локальне устаткування або використовувати більше місця в загальному або виділеному хмарному датацентрі. Також вам стануть доступні фірмові контейнери для упаковки і розгортання додатків, єдиний шлюз, менеджер автоматизації, розподілений кеш пам'яті, великий набір API, потужний інтерфейс командного рядка і багато іншого.

03
03
Менеджмент, аналітика і безпека

Одна з головних задач платформи — забезпечити потрібний рівень керованості додатками. Ви зможете підключити потужні інструменти менеджменту та аналітики, щоб поліпшити сам проєкт і досвід користувачів. Для корпоративних додатків так само важливо забезпечити безпеку. В Mobile Foundation є вбудовані рішення для розширеної аутентифікації, в тому числі з використанням відбитка, управління списками і версіями, а також захист від зовнішніх і внутрішніх загроз.

04
04
Для додатків майбутнього

IBM MobileFirst Platform Foundation створена не тільки для високонавантажених і захищених корпоративних додатків, але і для сучасних стартапів. Платформа пропонує безліч готових рішень для організації інтернету речей, інструменти для блокчейну і багато чого іншого. Ваші розробники зможуть використовувати фреймворки ШІ для створення власних додатків машинного навчання або штучний інтелект IBM Watson для розширення можливостей програми.

Висновок

Продукти IBM Cloud, і зокрема Mobile Foundation, створені для розробки масштабних і безпечних корпоративних додатків. Це платні рішення ентерпрайз рівня, котрі містять фірмові інструменти для вирішення всього комплексу завдань, від середовища розробки з базою даних і контейнерами в хмарному сховищі, до аналітики, ШІ і блокчейну. IBM надає своїм клієнтам повний комплекс послуг, який може знадобитися для розвитку високотехнологічних корпоративних продуктів та інноваційних стартапів.

Розробка мобільних додатків
Розробка мобільних додатків

Створюємо мобільні додатки, які вирішують бізнес-задачі клієнтів та спрощують життя користувачів. Навіть якщо ці задачі — із зірочкою. Доставляємо їх у кожну долоньку та кишеню.