Technologies

JUNI

JUNI — дуже молода та неймовірно перспективна платформа для управління фінансовою частиною рекламних кампаній. Це фінансовий компаньйон для маркетологів, який вирішує за вас нудні завдання адміністратора, щоби ви могли зосередитись на масштабуванні та покращенні свого бізнесу.

 

Ви вже відстежуєте рентабельність рекламних витрат, а з Juni, котра створена спеціально для екосистеми маркетингу та електронної комерції, зможете відслідковувати разом із ними й багато іншого в зручному форматі.

5 причин використати JUNI для свого проєкту
01
01
Віртуальні картки VISA для інтернет-реклами

JUNI може створити необмежену кількість віртуальних карток Visa Platinum, для більшого контролю за різними витратами в межах рекламних кампаній. Користувачам доступні три валюти — євро, фунти стерлінгів та долари США, вибір денних та щомісячних лімітів витрат, а також кешбек 1 % на все.

02
02
Інтеграція з усім

Одна зручна адміністративна панель для керування фінансами в різних інструментах. Легке підключення даних із рекламних сервісів (AdWords), платіжних систем (PayPal), софту для розсилок (MailChimp), CMS (Shopify), соціальних мереж (FB) та багато іншого.

03
03
Виставлення IBAN-рахунків

Уникайте комісій, сплачуючи та отримуючи гроші в правильній валюті. Скористайтеся безпечними IBAN, що надаються партнером сервісу RailsBank, регульованим FCA Великобританії. Плюс, усі актуальні розцінки різних сервісів можна подивитися прямо на сторінці JUNI, не переходячи на офіційні сайти партнерів.

04
04
Звітність у зручному форматі

JUNI дає можливість спостерігати за зростанням вашого бізнесу, неначе дивитися на свій улюблений біржовий тикер. Отримуйте щоденні новини на свій Slack або електронну пошту.

05
05
Персональні менеджери

Усі клієнти Juni отримують спеціального менеджера з роботи з клієнтами, з яким ви завжди можете зв’язатися. Провідні клієнти сервісу одержують додаткові пільги, які допомагають вивести бізнес на новий рівень.

Висновок

Зараз ви можете використовувати перелічені вище функції Juni, але скоро їх стане набагато більше. У 2022 році зі стадії активного бета-тестування вийде багато інших корисних доповнень. Наприклад, прискорення виплат за Stripe, ClickBank, Braintree та PayPal для користувачів системи, а також автоматичне об’єднання рахунків від Facebook Ads, Google Ads, Gmail із банківськими виписками. Крім того, на підході інструменти для спільної роботи. Підтримка проєкту, що активно розвивається, допоможе вам не просто оптимізувати бізнеспроцеси й покращити свій сервіс, але стати одним із перших, хто зможе запропонувати своїм клієнтам краще.

Digital реклама
Digital реклама

Допомагаємо невеликому бізнесу зростати швидше, а дорослому — гідно приймати виклики часу.

Проводимо ретельний аналіз та створюємо стратегію комунікацій. Детально опрацьовуємо воронку, оптимізуємо канали маркетингу та запускаємо рекламні кампанії. Шліфуємо імідж бренду через осмислений контент.