Technologies

MARIONETTEJS

Marionette.js — складова бібліотека Backbone.js, що спрощує розробку масштабних і складних вебдодатків на JavaScript. Це набір готових рішень і інструментів, які можна адаптувати для поліпшення проєкту. З ними його буде простіше розробляти, масштабувати і підтримувати.

4 причини використовувати Marionette.js для свого проєкту
Більше, ніж просто Backbone

Завдання бібліотеки Backbone.js — допомогти розробникам структурувати код JavaScript і тим самим полегшити спільну роботу. Проте вона все одно залишає програмістам досить рутинних завдань. Marionette.js перетворює Backbone.js в повноцінний фреймворк. З нею у ваших розробників з'явиться архітектура додатку з вбудованим керуванням уявленнями і пам'яттю. Плюс можна використовувати тільки ті функції Marionette, які потрібні для вашого проєкту і вільно додавати інші бібліотеки Backbone.

Масштабованість і модифікації

З Marionette.js у вашого додатку буде модульна архітектура, де зв'язок між компонентами забезпечується подіями, на які підписані компоненти. Це означає, що буде дуже легко підключати нові модулі для масштабування проєкту або розширення функціональності. Більш того, якщо ваш вебдодаток написано без використання цієї бібліотеки, її можна додавати в компоненти поступово, переписуючи частина за частиною.

Інструменти

З Marionette ваші розробники отримують кілька варіантів Виду (View), які будуть корисні в залежності від завдань проєкту, а також інструменти для рендерингу і управління ними. Завдяки наявності типових рішень кількість шаблонного коду зменшується в кілька разів, а значить писати і підтримувати вебдодаток буде помітно простіше. Також разом з бібліотекою відкривається доступ до інших об'єктів, прошарків і класів, котрі визначають поведінку і інфраструктуру, зокрема правила обміну повідомленнями, очищення пам'яті і багато іншого.

Доступність

У Marionette.js дуже докладно анотований вихідний код, відмінна документація і величезне співтовариство. Наскільки б незвичайною була задача, яку потрібно вирішити з її допомогою, хтось точно вже робив щось подібне. Бібліотеку дійсно просто використовувати, але тільки в тому випадку, якщо у розробника вже є досвід роботи над масштабними проєктами.

Висновок

Marionette.js — бібліотека JavaScript, яка спрощує код вебдодатку структурованого за допомогою Backbone.js. Вона містить набір надійних видів і готові архітектурні рішення, які легко адаптувати під проєкти будь-якої спрямованості.

Marionette.js — не обов'язкова бібліотека. Без неї не обійтися в масштабних і високонавантажених проєктах, але для простих веб-додатків можна використовувати інші підходи. Бібліотека буде корисна, якщо у вас складний для користувача інтерфейс. Крім того, краще відразу проєктувати веб-додаток з Marionette.js або її аналогом, якщо ви плануєте в майбутньому розвивати і масштабувати його. Ви будете знати, чи потрібно підключати цю бібліотеку, ще до початку розробки, після проведення аналітики.

Розробка вебсайтів
Розробка вебсайтів

Бізнес знає свої потреби, а ми — як їх реалізувати.

Створюємо і розробляємо стійкі корпоративні сайти та жваві промо-лендинги. Розробляємо web сервіси. Наші продукти витримують величезне навантаження та надійно слугують клієнтам.