Technologies

NUXT.JS

Nuxt.JS — фреймворк із серверним рендерингом Vue.js. Він вміє генерувати статичні HTML-сайти на сервері, а також охоплює багато готових рішень для складання вебдодатків із хорошим SEO і UX. З ним просто й легко робити інтерактивні вебдодатки, які будуть відмінно індексуватися пошуковими мережами.

 

Зараз NuxtJS використовує Ozon, Todoist, GitLab, Nespresso, Ubisoft та інші компанії, а головне можете і ви абсолютно безплатно — це опенсорс фреймворк у вільному доступі.

Що таке Nuxt.JS і Vue.js і коли їх вигідно використовувати

Vue.js — JavaScript фреймворк, що орієнтовано на створення інтерфейсів. Це наймолодше середовище розробки, у якому є все краще від його найближчих конкурентів Angular і React. У самому ядрі Vue.JS ще немає властивого проєктам з історією великої кількості вбудованих бібліотек на всі випадки життя, але зате є легка інтеграція, що дає змогу приєднати будь-яку бібліотеку JavaScript або такі надбудови, як Nuxt.JS.

Nuxt.JS — фреймворк для Vue.js. Він складається з модулів, що описують різні функції, з яких можна порівняно легко і швидко зібрати вебдодаток. Розробникам не потрібно буде писати рішення для ваших завдань із нуля, а ще в них з’явиться каркас і стандарт оформлення, що прискорить і полегшить роботу над проєктом у команді. Серверний рендеринг, головна фішка фреймворку, теж робить розробку в кілька разів легше, у порівнянні з необхідністю налаштовувати його вручну для кожної сторінки або писати плагіни.

Три причини використовувати Nuxt.JS у своєму проєкті
Тому що в ньому є серверний рендеринг 1 / 3

Технологія, при якій весь HTML-код сторінки генерується на сервері, дає змогу вебдодаткам швидше завантажуватися, незалежно від потужності пристрою. Це особливо вигідно для сторінок зі статичною інформацією, а ось якщо на ній багато інтерактивних елементів, наприклад, відео, обговорення під ним, анімації, може знадобитися деякий час на вимальовування всього, до того як воно з’явиться на екрані. У таких випадках вигідно використовувати змішаний рендеринг, щоби перенаправити частину навантаження на пристрій-клієнт, але серверний рендеринг однаково стане в пригоді. SSR покращує SEO-показники вашого вебдодатку і його UX — оцінювання від пошукових роботів і реальних користувачів.

Тому що він складається з оптимізованих модулів 2 / 3

У Nuxt потужна модульна архітектура. У розробників із коробки будуть готові рішення для підключення Google Analytics, генерації sitemap, модулі для pwa, axios, firebase і багато чого іншого. Водночас все це оптимізовано для SEO і продуктивно, а головне можна тонко налаштовувати не втрачаючи у швидкості роботи.

Тому що з ним легко і приємно працювати 3 / 3

Nuxt.js — доброзичливий до розробників фреймворк. Він простий і зрозумілий, з відкритим вихідним кодом, й активно розвивається. Хоча його основне призначення розв’язувати проблему із серверним рендерингом, у ньому ще багато цікавих і корисних фішок, які повністю відповідають правилам Vue.

Висновок

NuxtJS створювався, щоби спростити життя розробникам, а також поліпшити підсумковий програмний продукт для користувача й пошукових роботів. Усе, що він вміє, можна написати на «голому» Vue, але це займе в рази більше часу. NuxtJS — це коробкове рішення, завдання якого поліпшити SEO та UX вашого додатку. Він часто використовується як прошарок між фреймворками для фронт і бекенд, просто для того, щоби згенерувати статичний HTML-сайт на сервері та зробити його видимим, а головне цікавим, для пошукових мереж.

Розробка вебсайтів
Розробка вебсайтів

Бізнес знає свої потреби, а ми — як їх реалізувати.

Створюємо і розробляємо стійкі корпоративні сайти та жваві промо-лендинги. Розробляємо web сервіси. Наші продукти витримують величезне навантаження та надійно слугують клієнтам.