Technologies

OKHTTP

OkHttp — це ефективний HTTP-клієнт для додатків Android та Java. Він розроблявся, як альтернатива вбудованим у SDK API, менш функціональним та складним у застосуванні. Зараз OkHttp — практично рішення за умовчанням для роботи з HTTP в Android-додатках.

 

HTTP-клієнт потрібен усім проєктам для управління мережевими запитами, які використовують різноманітні сервіси. Як ті, що безпосередньо потрібні для роботи програми і розміщені на вашому сервері, так і ті, що відстежують статистику, наприклад, реклами, та інші допоміжні.

Дві причини, чому розробники вибирають OkHttp
Розширені функції коробки

OkHttp підтримує HTTP/2 та SPDY, щоби запити до одного хоста могли обмінюватися сокетами. Якщо вони недоступні, час очікування можна скоротити за допомогою об’єднання запитів. Утиліта стиснення/відновлення файлів GZIP просто і прозоро зменшує вагу інформації, що завантажується, а кешування відповідей запобігає зайвому навантаженню на мережу під час повторних запитів.

Робота з асинхронними запитами

OkHttp дає змогу дуже просто описати роботу з мережею в окремому потоці з мінімумом коду. Причому, навіть, якщо вам потрібно буде додати скасування завантаження, об’єднання з’єднань та інші функції, які можуть навантажувати систему. Вона підтримує, як синхронізовані блокуючі виклики, так і асинхронні з callback, щоби ваші розробники могли оптимізувати програму під різні ситуації.

Висновок

OkHttp — бібліотека для роботи з HTTP у проєктах на Android та Java. Саме вона відповідає за реалізацію взаємодії між клієнтськими програмами та вебсерверами.

OkHttp офіційно визнана Google, як зручний інструмент для розробки Android додатків із 2015 року, і зараз вона використовується в переважній більшості проєктів. Це технологія для оптимізації роботи вашої програми, без якої неможливо організувати швидку, ефективну та надійну взаємодію з вебсервісами. Backend-розробники люблять її та вміють використовувати, тому варто довіряти їм, якщо вони рекомендують OkHttp для вашого проєкту.

Розробка мобільних додатків
Розробка мобільних додатків

Створюємо мобільні додатки, які вирішують бізнес-задачі клієнтів та спрощують життя користувачів. Навіть якщо ці задачі — із зірочкою. Доставляємо їх у кожну долоньку та кишеню.