Technologies

Oracle

Oracle — це американська корпорація, найбільший у світі розробник програмного забезпечення для бізнесу, а також виробник серверного обладнання. Оракал творець кращою серед платних об’єктно-реляційних систем управління базами даних Oracle Database та її безплатного аналога MySQL.

 

Складно дати єдине визначення, що таке Oracle — це навіть мова Java і середовище розробки для нього, підтримувані корпорацією. Своя операційна система Solaris, свій аналог офісних додатків OpenOffice, свої виробничі потужності, де випускається серверне обладнання і свої патентовані розробки в галузі штучного інтелекту.

Рішення Oracle для бізнесу
01
01
СУБД

Oracle Database — головний і найвідоміший продукт компанії. Разом з іншими СУБД, які належать їй, зокрема, Berkeley DB і TimesTen, вона дає змогу Оракал утримувати трохи менше ніж 50 % світового ринку систем управління базами даних. Водночас не враховується навіть поширеність MySQL — обмеженого в можливостях, але безплатного аналога Oracle Database, який так само часто використовують у найрізніших проєктах у всьому світі.

02
02
CRM і ERP

NetSuite — хмарна ERP, де є все, що потрібно для ефективного управління e-commerce, від CRM і аналітики, до бухгалтерських модулів і хмарних рішень, з якими просто рости.

03
03
Сполучна ПО

Oracle випускає безліч корпоративних рішень для автоматизації взаємодії між підрозділами. Зокрема, структуровані набори інструментів для планування ресурсів підприємства, управління ефективністю організації (EPM) та людським капіталом, налаштування ланцюгів поставок і виробництва (SCM) і клієнтським досвідом (CX). Окремо є додатки, які поліпшать і автоматизують маркетинг, продажі й сервіс. Крім того, компанія пропонує готові галузеві рішення для кожного типу бізнесу, від роздрібної торгівлі та телекомунікацій, до медицини та фінансів, а також державних організацій.

04
04
Хмарні сервіси

Хмарна інфраструктура Oracle доступна всім, кому потрібно зберігати дані будь-якої складності в постійній доступності, обробляти їх і проводити розподілені обчислення. Корпорація надає хмарні середовища розробки, маркетплейси й системи аутентифікації. Ви можете орендувати частину обчислювальних потужностей для організації власного закритого Центру Обробки Даних і навіть використовувати Oracle Cloud безплатно до певного рівня, і з ростом вашої компанії розширювати підписку.

Висновок

У теорії, тільки продуктів Oracal досить, щоби повністю закрити IT-потреби (від управління на всіх рівнях, до маркетингу) будь-якого бізнесу. Незалежно від того, локальний це онлайн-магазин, регіональна телекомунікаційна компанія, розрахована на багато користувачів онлайн-гра або найбільша в країні корпорація з виробництва чого-небудь.

На практиці, усі продукти Oracal — платні, а ціни на покупку та підписку кожного з них відчутно вищі за ринкові, у тому числі в порівнянні з Microsoft. Це ентерпрайз рішення, які підходять тим, хто хоче створити єдину пов’язану екосистему компанії на найвищому з доступних зараз рівні. У всіх затребуваних продуктів Оракал, за винятком інноваційних розробок в галузі штучного інтелекту і Big Data, є в різному ступені доступні аналоги, з якими вміє працювати набагато більшу кількість фахівців. Це твердження правдиво не тільки для України, але і для США, ЄС та інших країн, де б ви не вели бізнес.

Розробка ECOMMERCE проектів
Розробка ECOMMERCE проектів

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.