Technologies

POSTCODES.IO

POSTCODES.IO — API для геолокації в Великобританії, що автоматично визначає поштовий індекс будь-якого місця на карті. З цієї інтеграцією для e-commerce ви можете підбирати індекси клієнтів за їх адресою і місцезнаходженням, автоматично заповнювати відповідне поле в замовленні і перевіряти правильність введеного вручну.

4 причини підключити POSTCODES.IO до свого сайту
01
01
Простіше для клієнта

Неправильний індекс — основна проблема затримок і помилок з доставкою. З підключенням Посткодес вашим клієнтам з Великобританії більше не потрібно буде пам'ятати або шукати свій код з 7 букв і цифр. Сайт автоматично заповнить поле використовуючи дані геолокації за місцем розташування або введеною адресою. З API масового зворотного геокодування можна знаходити адреси по точках на мапі і навіть розмістити значки з індексами на ній, щоб зробити пошук ще зручніше. В Україні подібний API тільки у 2019 році почала надавати Укрпошта, але для того, щоб використовувати його функціонал, потрібно укласти договір з перевізником, як юридична особа. POSTCODES.IO — вільне ПЗ, яке можна застосовувати в будь-яких проєктах без обмежень.

02
02
Методи API для будь-якої ситуації

З POSTCODES.IO ви будете надійно захищені від випадкових помилок замовників, які можуть призвести до втрати вантажу і погіршення репутації. API може знайти поштовий індекс за адресою і геолокації (довготі і широті, де зараз знаходиться пристрій з якого роблять замовлення). Якщо клієнт ввів індекс вручну, система перевірить його правильність, в тому числі звіривши з найближчими. А якщо заповнив поле тільки частково, запропонує правильні варіанти з них. Ви можете зовсім не просити покупців вводити індекс, а автоматично підібрати його вже в системі управління замовленнями. Це також може бути зручно для групування відправлень в різні регіони і оптимізації логістики. Для тестування можливостей Посткодес під час розробки, можна використовувати генератор випадкових індексів.

03
03
Вільна ліцензія

POSTCODES.IO — безкоштовний API, над яким працює спільнота GitHub. Вільна ліцензія MIT дозволяє розробникам використовувати код для будь-яких проєктів, всього лише розміщуючи текст угоди на сайті, разом з документацією інших використаних інтеграцій. На офіційному сайті Посткодес зібрані найпопулярніші готові бібліотеки рішень для Java, PHP, Node.js, Python, C # та інших. Ними можуть скористатися всі бажаючі розробники, точно так само, як створити власне унікальне рішення на базі відкритого коду.

04
04
Завжди актуально

POSTCODES.IO регулярно оновлюється з відкритих державних джерел. Вам і вашим клієнтам не потрібно буде турбуватися про зміни на карті Сполученого Королівства. В середньому, загальна актуалізація даних проводиться раз у два-три місяці.

Висновок

POSTCODES.IO — дуже корисний API для всіх, хто відправляє товари по Великобританії. Він вміє визначати індекси за адресою і геолокацією, виправляти помилки і автоматично заповнювати відповідний рядок, а також може бути використаний і для інших цілей, наприклад, кастомізації карти, як вільне ПЗ. Інтеграція Посткодес захистить ваш бізнес від випадкових помилок клієнтів і співробітників, відповідальних за організацію доставки, а також поліпшить UX сайту і призначену для користувача оцінку.

Розробка мобільних додатків
Розробка мобільних додатків

Створюємо мобільні додатки, які вирішують бізнес-задачі клієнтів та спрощують життя користувачів. Навіть якщо ці задачі — із зірочкою. Доставляємо їх у кожну долоньку та кишеню.