Technologies

SHIPPING STUART

SHIPPING STUART — європейська логістична платформа, орієнтована на розв'язання проблеми «останньої милі». Це універсальна кур'єрська служба, що займається доставкою товарів з роздрібних і інтернет-магазинів, а також зі складів і ресторанів. STUART пропонують допомогу з внутрішньою логістикою, наприклад, переміщенням товарів і документів між офісами та магазинами, а також багатьом іншим.

 

Основні країни, де зараз доступна доставка Стюарт — Великобританія і Франція, але компанія активно розширюється і вже зараз послугами кур'єрів також можна скористатися в містах Іспанії та Польщі.

4 причини підключити SHIPPING STUART до свого сайту
01
01
Доставка з магазину і зі складу

Кур'єри Стюарт привезуть вашим клієнтам практично все, що вони можуть побажати. Їжа з ресторанів, продукти і непродовольчі товари з різних роздрібних магазинів в одному замовленні, кореспонденція і звичайно ж будь-який товар з інтернет-магазину. Чим би ви не займалися, вам підходить доставка Стюарт. У кожному місті, де працює SHIPPING STUART, у компанії є значний автопарк машин, мопедів та велосипедів, а також варіанти упаковки для будь-яких товарів. Ваш клієнт може вибрати зручний для нього формат і час доставки. У служби навіть є послуга «Експрес-кур'єр», яка знаходить найближчого вільного співробітника і доручає йому термінову доставку.

02
02
Повернення

Можливість не тільки отримати, але і повернути товар з кур'єром значно підвищує лояльність покупців. Кур'єри STUART допоможуть вам вирішити одну з головних болів покупців, особливо, якщо ви продаєте онлайн одяг, косметику, техніку або інші товари, що часто можуть не підійти по ряду причин. API STUART дозволяє гнучко налаштовувати не тільки кошик для замовлень, а й сторінку повернення. Наприклад, крім базових адреси та контактів (які автоматично заповнюються після авторизації на сайті), ви можете дати покупцеві вибрати розмір упаковки, зручний точний час або інтервал для зустрічі з кур'єром. Плюс, як і в випадку з доставкою, можна підключити інтерактивну карту, щоб відслідковувати переміщення кур'єра.

03
03
Для бізнесу

Кур'єри STUART не тільки можуть допомогти організувати якісне обслуговування клієнтів, але і поліпшити внутрішню логістику вашої компанії. Можна інтегрувати API, щоб організувати швидке переміщення товарів між магазинами і складами точок роздрібної торгівлі. Кур'єри можуть перевозити документи між офісами, забирати товари зі складу та доставляти їх у відділення поштових служб. Система Стюарт сама прокладе оптимальний шлях, навіть якщо в процесі потрібно буде змінити транспортний засіб, співробітники простежать за виконанням всіх ваших вимог, а ви можете спостерігати за переміщенням і зміною статусів онлайн.

04
04
Plug & Play інтеграція

Стюарт API для e-commerce — платне рішення, що підключається як підписка. Разом з усіма перевагами сервісу ви отримаєте готову інтеграцію з національними транспортними компаніями групи DPD: DPD UK, Chronopost і Colissimo. STUART дає можливість протестувати всі рішення в «Пісочниці». Ви можете так само легко підключити sandbox API і оцінити всі етапи роботи у віртуальному середовищі перш ніж вибрати тарифний план.

Висновок

SHIPPING STUART надає своїм партнерам сучасний готовий API для організації логістики в більш ніж 80-ти містах Європи. Ця інтеграція — одне з кращих рішень для власників роздрібних мереж, ресторанів та інтернет-магазинів у своєму регіоні. Стюарт готові вирішити будь-яке завдання «останньої милі» для вашого бізнесу, як в точно запланований час, так і максимально терміново. Завдяки API на вашому сайті і фірмовому додатку STUART, ви і ваші клієнти зможуть користуватися сервісом нового покоління: завжди бути в курсі, де зараз замовлення, і без проблем зв'язатися з як з менеджером, так і з кур'єром для розв'язання будь-яких питань.

Розробка мобільних додатків
Розробка мобільних додатків

Створюємо мобільні додатки, які вирішують бізнес-задачі клієнтів та спрощують життя користувачів. Навіть якщо ці задачі — із зірочкою. Доставляємо їх у кожну долоньку та кишеню.