Technologies

SMTP SERVER

SMTP-сервер (Simple Mail Transfer Protocol) — простий протокол передачі пошти. Він потрібний для початкової перевірки конфігурації, щоби дозволити ПК надіслати електронний лист, відправлення та отримання результату транзакції — успішного чи помилки.

 

Простим SMTP-сервер називають тому, що для необмеженої кількості операцій, йому, для зв’язку із сервером-отримувачем, потрібна невелика кількість команд та даних у них. Зокрема, у кожного листа має бути обов’язково визначена лише адреса відправника та одержувача, а також будь-який вміст.

3 причини використовувати SMTP сервер для вашого проєкту
Для масштабних розсилок

SMTP-сервер потрібен для відправки та контролю пошти, і з цією невеликою кількістю обов’язків справляється на «відмінно». За правильного налаштування та достатньої кількості ресурсів він зробить вас незалежним від обмежень провайдера. Ви зможете надсилати стільки e-mail, скільки вам захочеться.

Безпека

SMTP-сервер, як зовнішня надбудова, значно збільшує захищеність даних, що підвищує ймовірність доставки повідомлень. Причому саме до папки «Вхідні» або «Промоакції», залежно від того, що вам потрібно. Провайдерам важливо, щоб у вас був рівень захисту, що забезпечується SMTP. Зокрема, логін та пароль для підключення. Без нього у ваших листів буде дуже великий шанс потрапити до спаму.

Проста інтеграція

Вам не потрібно завантажувати програмне забезпечення або інакше готуватися до підключення SMTP-сервера. Усе, що потрібно для його використання, — вказати його параметри в налаштуваннях поштового клієнта. Для Google SMTP-сервера та інших популярних рішень це займає лічені хвилини. Постачальники послуг допоможуть вашим маркетологам зробити це, якщо вони не звикли працювати з вибраним сервісом.

Висновок

SMTP-сервер — практично обов’язковий додаток до поштових скриньок, з яких ви будете проводити e-mail розсилки. Він допомагає забезпечити високий рівень безпеки будь-якій кількості листів і безпосередньо впливає на ймовірність їх доставки. Вашим маркетологам не потрібно буде довго «прогрівати» поштові адреси — встановлення SMTP-сервера фактично легалізує ваші рекламні кампанії в очах провайдерів. А ще він допомагає збільшити обсяги розсилок без витрат на збільшення продуктивності основної системи.

Ви можете використовувати безкоштовний SMTP-сервер Google або іншої пошукової системи, скористатися пропозиціями інтернет- та хостинг-провайдерів або орендувати віртуальний сервер від компаній, що спеціалізуються на цьому. Незалежно від вибраного варіанта, вам будуть доступні всі переваги з певними обмеженнями.

Розробка вебсайтів
Розробка вебсайтів

Бізнес знає свої потреби, а ми — як їх реалізувати.

Створюємо і розробляємо стійкі корпоративні сайти та жваві промо-лендинги. Розробляємо web сервіси. Наші продукти витримують величезне навантаження та надійно слугують клієнтам.