Technologies

SOCKET.IO

Socket.IO — JavaScript-бібліотека для двостороннього обміну даними між вебклієнтами та серверами в реальному часі. Одна її складова відповідає за роботу в браузері, а інша, з таким же API, на сервері. У результаті користувачі вебдодатку можуть обмінюватися повідомленнями в чаті, разом редагувати файли, стежити за показниками, що змінюються онлайн тощо. Socket.IO однаково швидко й безпечно працює в будь-якому браузері, незалежно від операційної системи або пристрою.

Що таке WebSocket та socket.io

WebSocket — протоколи комп’ютерної взаємодії, що забезпечують повнодуплексний зв’язок клієнт-сервер, через TCP-з’єднання, з мінімальними витратами. Якщо простіше, то зазвичай, UI додатки (клієнт) може передавати запити на бекенд (сервер), а от назад цей зв’язок не працює. Завдяки вебсокетам, які відповідають за двосторонній обмін інформацією, вашому «клієнту» не доведеться кожного разу питати чи немає випадково в «сервера» для вас повідомлення. Логічно, що це скорочує витрати на розробку, споживані системою ресурси та час очікування. Останнє зменшується до такої міри, що можна говорити про режим реального часу.

Socket.io — одна з кращих бібліотек JavaScript для організації цього моментального двостороннього обміну.

5 причин вибрати Socket.io для свого проєкту
Висновок

Socket.IO — найпопулярніша JavaScript-бібліотека, серед тих, що можна використовувати для двосторонньої передачі даних, без затримки для користувача. Вона просто та ефективно виконує завдання різної складності та активно використовується в електронній комерції, ігрових та розважальних сервісах і складних бізнес-проєктах. Її легко приєднати та налаштувати, щоби дати вашим користувачам можливість віддалено спілкуватися, грати та працювати, миттєво надсилаючи та приймаючи будь-які дані.

Розробка вебсайтів
Розробка вебсайтів

Бізнес знає свої потреби, а ми — як їх реалізувати.

Створюємо і розробляємо стійкі корпоративні сайти та жваві промо-лендинги. Розробляємо web сервіси. Наші продукти витримують величезне навантаження та надійно слугують клієнтам.