Technologies

WAYFROPAY

Wayforpay — платіжний сервіс для e-commerce і не тільки. Це українська компанія, яка пропонує великий набір інструментів для організації платежів в b2c і b2b сегментах, а також персоналізовані рішення для різних категорій бізнесу.

5 причин вибрати Wayforpay для свого проєкту
01
01
Особистий кабінет і додаток

З Wayforpay дуже зручно відстежувати різні показники транзакцій. Усі інструменти можна приєднувати й налаштовувати з особистого кабінету. Виставити рахунок, запустити акцію, оформити повернення, налаштувати повідомлення — тільки мала частина можливостей. Плюс, ви отримаєте інструменти для аналітики. Усе це можна робити також зі смартфона, у додатку сервісу.

02
02
Боти для месенджерів і оплата на виплат українських банків

Wayforpay — гарне рішення для тих, кому потрібно бути на зв’язку з клієнтами у всіх можливих каналах. Сервіс пропонує готових до запуску ботів для найпопулярніших месенджерів Viber і Telegram, а також для Фейсбук Messenger. Інтеграція Wayforpay звільняє від необхідності окремо укладати договори з різними банками. Ваші клієнти отримають доступ до оплати частинами від Привату, Моно, А-банку та інших партнерів сервісу, якщо ви захочете надати такий сервіс.

03
03
Рішення для офлайн-бізнесу, фрилансерів, МФО й нестандартних проєктів

Основна частина користувачів Wayforpay — інтернет-магазини й сайти постачальників різних послуг, але в сервісі є набір незвичайних рішень для будь-якого бізнесу. Зокрема, можна налаштувати оплату за QR-кодом, інтеграцію із системами для ресторанного бізнесу, зокрема з окремою функцією для чайових, створення інвойсів і прийом платежів у більш ніж 30 валютах. Wayforpay часто вибирають кредитні організації, адже він вміє проводити верифікацію картки, видавати кредити й автоматично списувати гроші за розкладом. Цю ж функцію можна використовувати для кешбеку.

04
04
Просте підключення

Wayforpay вже розробили модулі під найпопулярніші в Україні CMS, крім того, вони надають API, з яким просто інтегрувати систему із сайтом на будь-якій платформі. Ви можете створити будь-який дизайн платіжної сторінки й навіть оформити її у вигляді віджета, щоби клієнтові не доводилося переходити на сторінку з платіжним шлюзом.

05
05
Сервіс

У Wayforpay одна з найпрозоріших систем нарахування комісії. Будь-який платіж, незалежно від методу, обійдеться вам у 2,5 % від його суми. Ви можете оцінити роботу сервісу, перш ніж підписувати договір, а також вибрати функції, які хочете приєднати. З будь-яким питанням завжди можна звернутися в підтримку 24/7, яка так само допомагає клієнтам, які зіткнулися з проблемою під час оплати.

Висновок

Wayforpay — один із популярних українських платіжних сервісів, з величезним набором функцій для будь-якого бізнесу. Завдяки йому ви можете отримувати платежі із найрізніших джерел, сплачуючи фіксовану комісію, й управляти всіма транзакціями з особистого кабінету. Система легко інтегрується із сайтами на будь-якій CMS або фреймворку, і забезпечує високий рівень безпеки транзакцій, що відповідає міжнародним стандартам. Це зручний вибір платіжної системи, як для інтернет-магазинів і постачальників послуг, так і для тих, хто запускає фінансові продукти або проводить заходи, і хоче надати клієнтам максимальний сервіс.

Розробка ECOMMERCE проектів
Розробка ECOMMERCE проектів

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.