Technologies

RESTKIT

RestKit — фреймворк для використання та моделювання вебресурсів RESTful на iOS та OS X. Він створений для проєктів на Objective-C, але може працювати й зі Swift, хоча має свої потужні інструменти для впровадження залежностей, зокрема Typhoon.

 

RestKit — чистий і простий API HTTP-запитів, використання якого зменшує кількість коду, який потрібний для вирішення ваших бізнес-задач.

3 причини використовувати RestKit для проєкту
01
01
Готові компоненти для складних завдань

RestKit — це мережа (AFNetworking), API для зіставлення об’єктів, який перетворює віддалені відповіді JSON/XML на локальні об’єкти, й основні дані для додаткової підтримки. Без RestKit вашим розробникам довелося б писати дуже багато не найпростішого коду для всіх запитів, а з ним максимально складним завданням стає встановлення та налаштування фреймворку. RestKit виконує більшу частину важкої роботи, зокрема, інтегровані мережеві операції та синтаксичний аналіз.

02
02
Модульність

RestKit спроєктований як модульний, і кожен модуль прагне підтримувати мінімальний набір залежностей у фреймворку та з хост-платформою. В основі бібліотеки лежить механізм зіставлення об’єктів, який відповідає за перетворення об’єктів між видами (View). Це зручне рішення, що значно полегшує обробку даних та розробку функціоналу загалом.

03
03
Простий спосіб отримати максимум з API

Після налаштування RestKit достатньо вставити посилання на джерело даних, яке ви збираєтеся використовувати, отримати інформацію у форматі JSON/XML та інтерпретувати її на власний розсуд. API зазвичай надають багато різних даних, наприклад, якщо ця інформація про найближчі кафе з Google Map, то ви можете показувати своїм користувачам, як просто їх назви та, наприклад, відстань у метрах, так і багато іншого — оцінки від користувачів, час роботи, завантаженість тощо.

Висновок

RestKit не є обов’язковим фреймворком, але неймовірно зручним для організації взаємодії з вебслужбами RESTful у проєктах на Objective-C. Якщо ви хочете показувати користувачам дані зі сторонніх джерел, отримані за API, це одна з найзручніших класичних платформ. У неї є альтернативи вирішальні самі завдання іншими способами, але результат їх застосування буде однаковим. Якщо ваші розробники звикли використовувати RestKit, ви тільки виграєте, якщо дозволите їм застосовувати улюблений інструмент.

Розробка мобільних додатків
Розробка мобільних додатків

Створюємо мобільні додатки, які вирішують бізнес-задачі клієнтів та спрощують життя користувачів. Навіть якщо ці задачі — із зірочкою. Доставляємо їх у кожну долоньку та кишеню.