Technologies

STRIPE

Stripe — платіжна інфраструктура для e-commerce. Страйп — набагато більше, ніж просто платіжна система. Це повністю інтегрований набір платіжних продуктів для будь-яких торгових майданчиків. Онлайн-оплата, створення інвойсів, управління витратами і навіть випуск банківських карт — лише мала частина того, з чим може допомогти Страйп.

 

Stripe — лідер у своєму сегменті ринку, завдяки комплексному підходу та партнерству з безліччю торгових платформ, систем бухгалтерського обліку, сервісів підписок і так далі. Stripe використовують Google, Shopify, Zoom, Slack, Amazon і багато інших корпорацій. 90% американців, які купують товари та послуги онлайн, користуються Страйп, навіть якщо не знають про це!

4 причини вибрати STRIPE для свого бізнесу
Розширена інтеграція

У Stripe, як і в інших популярних платіжних сервісів, є готові інтеграції. Тільки набагато більше. І це не базові інструменти для підключення до CMS Joomla і BigCommerce або маркетплейсів, як Squarespase. У Страйп є інтеграції з системами автоматизації членства, підписок і виставлення рахунків — Stripe Billing, Trexle, MoonClerk і іншими. Так само просто підключити її до бухгалтерських програм — Stripe Sigma, ZarMoney, Commerce Sync, PayTraQer і інших. Плюс Stripe підходить для об'єднання обліку інтернет-магазинів і фізичних торгових точок з POS-терміналами і не тільки, через Twilio, CardEasy, Nomod і інші сервіси. У Страйп дуже багато партнерів, кожен з яких готовий запропонувати найвигідніші умови для спільного використання ПЗ. Для незвичайних платформ і рішень ваші розробники зможуть використовувати готові клієнтські і серверні бібліотеки для React, PHP, .NET, iOS і багато чого іншого.

Вигідні ставки

Установка і використання всіх інструментів Stripe, з щорічним оновленням — безкоштовна. Ви платите фіксований відсоток за транзакцію — 2,9% + 30 центів. Для великого міжнародного бізнесу платіжний сервіс пропонує індивідуальні пакети з оптовими знижками і вигідними тарифами, в тому числі на конвертацію валют.

Працює для всього світу

Stripe може відображати ціни, і обробляти транзакції з 135+ валютами світу. Система інтегрується з локальними способами оплати, наприклад, Alipay. Зараз можливість вільно проводити платежі в будь-якій валюті для 35+ країн світу (Європа, Північна Америка та Азія), але цей список щорічно збільшується.

Максимальна надійність

Сервіси Stripe відповідають міжнародним стандартам безпеки, з сертифікацією PCI першого рівня. Кожна ваша угода буде захищена від шахрайства і системних збоїв настільки, наскільки це можливо. Потужні Anti-fraud інструменти і Strong Customer Authentication (SCA), гарантують безпеку даними ваших клієнтів.

Функціонал для будь-якого бізнесу

Навіть якщо не використовувати переваги партнерів платіжного сервісу, ви все одно можете створити комфортне середовище для роботи. SDK Страйп допоможуть вашим розробникам налаштувати умови холдування, оплати за розкладом, виставлення рахунків і багато чого іншого. А ще створити віджет оплати прямо на вашому сайті, щоб вашим користувачам не потрібно було переходити за посиланнями, що збільшує безпеку транзакцій.

Висновок

Stripe — найкраща з платіжних платформ у світі. Її дуже просто інтегрувати з сотнями інших рішень для e-commerce, за допомогою готових плагінів і можна адаптувати для будь-яких завдань завдяки ретельно проробленим SDK. Страйп — це найвищий рівень безпеки та надійності. Над вдосконаленням можливостей платформи працюють кращі фахівці і моделі машинного навчання. При цьому, використання системи обійдеться в середньому на 1% дорожче, у порівнянні з будь-якою українською!

Розробка ECOMMERCE проектів
Розробка ECOMMERCE проектів

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.