Super Assistant Katia

Дизайн Frontend Backend iOS розробка Android розробка
Super Assistant Katia
Кейс "Super Assistant Katia" — б'юті-індустрія у вашому смартфоні
Super Assistant Katia — багатофункціональний додаток для професіоналів у б'юті-індустрії. Це історія, коли професіонали створюють інноваційний продукт, щоб полегшити роботу іншим професіоналам. Ідея прийшла засновникам VLV Beauty — компанії, яка спеціалізується на сфері краси та догляду за собою. Бренд заснований у Греції 2016 року і за цей час вийшов на міжнародний ринок, співпрацюючи з багатьма європейськими компаніями. Розуміючи попит на продукт, який міг би задовольнити потреби в організації роботи майстрів, засновникам спала на думку ідея мобільного застосунку. А ми допомогли її реалізувати.

З чим до нас прийшов клієнт

До нас прийшов клієнт у 2022 році з крутою ідеєю. Однак, по суті, це все що в нас було. Тільки ідея поліпшити організацію роботи б'юті-майстрів. Ми вже працювали зі схожою темою і розробляли ідеї з нуля. У цьому проєкті ми також взяли на себе частково продуктову частину (фазу discovery — найпершу, найважливішу й обов'язкову). Команда почала роботу зі збору інформації, яка потрібна, щоб розуміти галузь. Також ми аналізували проблеми користувачів, щоб придумати корисний і зручний застосунок. Клієнт зі свого боку допомагав оцінити, наскільки та чи інша функція буде корисною для користувачів.

Від ідеї до потужного застосунку

Спочатку наша команда проаналізувала наявні проблеми в б'юті-салонах, щоб зрозуміти, що справді турбує потенційних користувачів, і як можна розв'язати ці проблеми за допомогою нашого мобільного застосунку. Наступний етап — аналіз конкурентів (прямих і непрямих), виявлення сильних і слабких сторін конкурентів. Це допомогло знайти прогалини в продуктах і визначити потенційні можливості. На основі аналізу наша команда з нуля розробила беклог майбутнього продукту, після чого узялися за роботу.

У застосунку дві основні сторони — сторона майстра (адміністратора салону) і сторона клієнта. Додаток виступає простором комунікації для майстра і клієнта, тому необхідно було розробити функціонал для обох сторін. Також особливістю мобільного застосунку виступає різноманітність категорій, щоб не тільки салон міг функціонально використовувати продукт, а й самостійний майстер.

Найважливіше на стороні клієнта — запис на процедуру. Користувачі можуть подивитися різних майстрів за різними напрямками, подивитися їхні роботи, вибрати майстра, почитати відгуки та записатися на приймання. Також клієнту надходитимуть повідомлення про запис (знижуємо ризик перенесення або скасування сеансу, які часто трапляються в б'юті-індустрії).

Сторона майстра або адміністратора салону має більший функціонал і по суті являє собою повноцінну CRM для організації та автоматизації процесів. Саме тому нам необхідно було надати майстру або салону краси повний спектр функцій, які б закривали кожну зі сфер їхньої діяльності:

  • клієнти (створюється із зареєстрованих користувачів, але також є можливість додати клієнта вручну);
  • бронювання (без ризику подвійного бронювання);
  • повний графік записів (без ризику призначити двох клієнтів на одне вікно);
  • фінансовий менеджмент (управління не тільки доходами від клієнтів, а й витратами на матеріали та інші нюанси);
  • професійний профіль майстра або салону (з демонстрацією робіт, рейтингом і коментарями);
  • push-повідомлення для вас і ваших клієнтів;
  • можливість керувати ролями та доступами для салонів краси;
  • збір даних для вашої аналітики (історія клієнтів, фінансова статистика, навантаження за місяць або інший період).

Зрозуміло, перед релізом ми наповнили застосунок контентом і як завжди тестували застосунок, виправляючи баги. Також ми збираємо зворотний зв'язок від уже наявних користувачів, щоб в оновленнях мобільного застосунку задовольнити їхні побажання.

Гарний і простий дизайн — must have

Додаток для б'юті-індустрії просто зобов'язаний бути красивим. Тому під особливим прицілом був дизайн. Ми вибрали фірмові красиві відтінки: від рожевого до фіолетового. Рожевий і фіолетовий — кольори, які традиційно асоціюються з жіночністю, ніжністю і красою. У тих самих відтінках були відмальовані всі екрани та візуальні елементи мобільного застосунку.

Також важливим був простий і функціональний UX дизайн, тому ми його проєктували таким чином, щоб інтерфейс був інтуїтивно зрозумілий співробітникам б'юті індустрії та вони мали змогу використовувати застосунок просто з самого запуску. Користувач реєструється за допомогою номера мобільного телефону, обирає роль (клієнт, майстер або адміністратор салону краси), заповнює свій профіль і може використовувати функціональні можливості мобільного застосунку. Таким чином використовувати додаток легко і швидко буде і майстру, і клієнту.

Результат

Усього за 8 місяців на світ з'явилася Super Assistant Katia — універсальний помічник у світі краси й турботи про себе. Це така цифрова подружка, яка знайде клієнту найкращого майстра, а майстру — того самого ідеального клієнта, та наведе лад у хаосі записів і нотаток. Ми продовжуємо співпрацю, адже попереду ще багато оновлень та вдосконалень.

Технології

Frontend

Flutter
Flutter

Backend

Python
Python
Next
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.7 / 5 (36 голосів)