Інтеграція Magento з платіжними системами та шлюзами

56
4 хв.

Magento обирають для створення інтернет-магазинів через те, що вона дуже гнучка. Користувачі можуть налагодити її під свої потреби та особливості інтернет-ресурсу. Це можливо завдяки розширенням, адже базова версія покриває не всі потреби.

Важливим компонентом ефективного інтернет-магазину є варіант оплати та інтегровані платіжні системи. Інтернет-магазин повинен мати найпопулярніші методи, щоб користувачам було зручно робити покупки. І сьогодні ми розкажемо про вибір та налаштування систем та шлюзів.

Популярні платіжні системи та шлюзи

Яку систему додати до вашого інтернет-магазину? Це залежить не тільки від регіону на котрий орієнтовано ваш інтернет-магазин. Є світові платіжні системи, котрі можна назвати обов’язковими, бо ними користуються покупці з різних куточків світу. Ми радимо інтегрувати наступні системи наступні:

 1. PayPal. Одна з найпопулярніших систем переведення коштів у світі. Дає можливість приймати фінансові переводи за допомогою карток банків.
 1. Stripe. Швидкий, надійний, зручний шлюз, що приймає платежі з карток та інших методів оплати.
 2. Braintree. Платформа, що належить PayPal. Вона дає користувачам можливість робити покупки за допомогою Apple Pay и Google Pay.
 1. Authorize.net. Шлюз активно використовується різними компаніями. Дає можливість проводити платежі за допомогою банківських карток.
 2. 2Checkout. Міжнародний шлюз, що дозволить користувачам робити покупку у різних світових валютах.

Інтеграція та налаштування платіжних систем

Інтеграція платіжної системи проходить в 4 етапи.

 1. Вибір платіжної системи та реєстрація акаунта. Деякі системи вимагають реєстрації та створення акаунта, щоб ви отримали доступ до API.
 2. Інсталяція та налаштування модуля для обраної системи. Ви обираєте розширення для Magento та починаєте з ним працювати.
 3. Введення необхідних даних та налаштування системи. Вам потрібні наступні дані: ключі API, ідентифікатори, секретні токени.
 4. Перевірка та тести системи. Перед стартом треба переконатись, що все працює ідеально, без лагів, помилок.

Але ви можете довірити інтеграцію та налаштування спеціалістам з Brander і не турбуватись з цього приводу.

Безпека та захист клієнтських даних

Безпекою не можна нехтувати, особливо, коли мова іде про фінанси клієнтів та переводи коштів. Коли ви працюєте з інтернет-магазином на Magento, треба подумати про наступні заходи безпеки системи:

 1. Використовувати SSL-сертифікати. Він гарантує безпечне з’єднання між клієнтом та сервером за допомогою SSL-сертифікату.
 2. Відповідність стандартам безпеки. Ви повинні подивитись, щоб платіжна система відповідала стандартам безпеки даних та платіжних карток (PCI DSS). Це гарантує безпечне збереження, обробку даних клієнтів.
 3. Захист від вірусів та інших загроз. Вам треба бути впевненим, що ваша система має достатній рівень захисту від вірусів та зовнішніх атак зловмисників.
 4. Регулярні оновлення. Час від часу перевіряйте наявність оновлень системи. Бо кожне нове оновлення може містити важливі для захисту компоненти.

Тести та оптимізація оплати для комфорту клієнтів

Останнім етапом в інтеграції платіжних систем стануть тести. Вам треба зрозуміти, що обирають ваші покупці, який саме метод оплати буде для них найзручнішим:

 • кредитні чи дебетові картки;
 • електронні гаманці;
 • банківські переводи;
 • безготівковий розрахунок.
Це моя карта.

Також треба перевірити працездатність системи, котру ви інтегрували. Для цього треба зробити тестові замовлення: ви можете перевірити коректність нарахування грошей за оплату та роботу системи обробки замовлень.

Відстежуйте працездатність системи, відстежуйте швидкість та зручність процесів. Пам’ятайте, що процес оплати повинен бути швидким та зручним.

Висновки

Інтеграція Magento з платіжними системами та шлюзами дає можливість не просто приймати платежі від користувачів, а зробити цей процес швидким та зручним. Обирайте тільки надійні платіжні системи, що мають попит не тільки у світі, а й у вашому регіоні.

08 березня 2024
5 / 5 (2 голоса)