Мікророзмітка FAQ: важливіше, ніж ви думали

197
4 хв.

Що ви знаєте про мікророзмітки? Якщо нічого, то ця стаття буде корисною. Радимо залишитися з нами, досвідченими експертами. Ніколи не пізно освіжити знання. Сьогодні ми зупинимося на FAQ. Ви можете знати його як ЧаПи або "часті питання" (в англійській мові FAQ — це Frequently Asked Questions). Пояснимо, чому для цього розділу мікророзмітка є важливою. Разом зруйнуємо пару міфів про конструювання сайтів. Іншими словами — попереду лише корисне!

Мікророзмітка FAQ!!!

Алгоритми / роботи

Як із нашим питанням пов'язані пошукові алгоритми? Складаючи аналіз контенту на сторінці, ці алгоритми відштовхуються від мікророзмітки. Оскільки у розділі FAQ вказані найчастіші питання від користувачів, пропрацювати цей блок радимо з подвійною педантичністю. Завдяки крутій розмітці ви зможете, наприклад, винести в пошукову видачу джерело тексту, що заманює, який відвідувач не зможе пропустити та захоче прочитати повністю. Вважайте, +1 відвідувач.

Згаданий блок тексту професійною мовою зветься сніпет та формується завдяки семантичній розмітці FAQ-блоку. Ось така корисна штука. Як щодо детальніше розібратися в корисності мікророзмітки?

П'ять корисностей мікророзмітки

Зростання показника CTR

Для початку розшифруємо три незнайомі літери. CTR — click-through rate, показник клікабельності, що вимірюється у відсотках. Він демонструє співвідношення кліків на банер або рекламне оголошення до показів. Завдяки мікророзмітки ви привернете увагу до необхідного блоку ще до переходу на сайт. Зростання CTR буде відбуватись паралельно до цього.

Додаткове SEO та розширення семантики

Відсутність мікророзмітки негативно впливає на оптимізацію сторінки. Водночас технологія мікророзмітки дарує можливість розміщувати відсутній ресурсу контент. Повірте, пошукові системи оцінять вашу турботу про сайт і піднімуть у видачі.

Сильна жінка.

Конверсії

Улюблене всіма слівце. Ми теж його любимо не лише за ажіотажну звучність, але й тому, що знаємо, як з ним працювати. Поспішаємо розчарувати, конверсії без грамотної мікророзмітки будуть повзучими та млявими. Грамотніше інвестувати час та гроші, домігшись наприкінці результату. Завдяки мікророзмітці з'являється простір використання низькочастотних запитів, які необхідні для взаємодії з цільової аудиторією.

Розкажіть про складну технологію

Користь технології, яку ви використовуєте у своєму бізнесі, не завжди очевидна для користувача. Чому б не використовувати для цього блок FAQ? Але без переходу на сайт користувач може до блоку і не дійти, тому подбайте про його цікавість мікророзміткою. Короткий опис технології буде у видачі. Пропонуємо не винаходити велосипед, а використовувати близькі вуху запити: "Чим відрізняється ...", "У чому вигода ...", "Навіщо потрібно ..." і таке інше. Ви позбавите своїх менеджерів та консультантів від безлічі зайвих питань. Продовжуємо за допомогою дрібниць, які здаються незначними, підіймати вашу ефективність.

Питання та відповіді

Ми постійно говоримо про технічні моменти, вважаючи їх складними для сприйняття, тому іноді забуваємо про очевидне. Так ось, контент все одно — найважливіший! Жодна мікророзмітка не змусить ваш блок FAQ бути цікавим, якщо в ньому відсутній корисний контент. Тому радимо не користуватися очевидними питаннями. З ними порушити звичний перебіг думок покупця не вийде. Проведіть дослідження і дізнайтеся, що турбує покупців найбільше, сформуйте для їхнього болю відповідне рішення. Бажано, дайте таку відповідь, яка позбавить відвідувача необхідності шукати відповідь десь ще.

Доповнення

Мікророзмітка FAQ

В цій короткій екскурсії ви мали були зрозуміти, що мікророзмітка FAQ — це, як мінімум, ефективний інструмент. Як максимум — мастхев, який потрібно використовувати, формуючи сайт та блок FAQ зокрема. Ви також дізналися, що таке сніпет і як він зростає завдяки розмітці. Бажаєте зростання конверсій? Почніть із азів — встановіть собі канонічну розмітку. Brander тут, щоб допомогти.

20 червня 2023
5 / 5 (2 голоса)