Доручи всі роботи одному агентству!

134
6 хв.

Я звик вагатися, а ви? Сумнів закладено в людській натурі. Ми не готові довіряти комусь із першого погляду. Тим паче давати за це гроші. Сьогодні говорю більше про нас, про Brander. Розповім, скільки корисного приносить робота з агентством, без залучення фрилансерів та інших вільних художників.

Хто справжній майстер? Фрілансер чи спеціаліст в агентстві?

Фрилансери та агенції

Фриланс підкуповує вартістю. Якість буває значно рідше. Не без винятків, звісно. Фахівці-одинаки можуть виконувати роботу на рівні агентства, але тоді їхня праця дуже дорого коштує. То чому б не звернутися до агентства одразу? Ми надаємо послуги повним циклом не для того, щоби взяти у вас більше грошей. Це необхідно для економії часу. Ваша робота стає комплексною та одержимою єдиною ідеєю лише тоді, коли її робить команда.

Фрилансер пропускає термін, зволікає з правками, не надихається вашою роботою. Агентство дає можливість відчути силу командної роботи, яка горить своєю справою. Розкажемо на прикладі Brander, на кому ще :)

Як ми робимо роботу?

Brander приділяє знайомству чи не головну роль. Ми непогано ладнаємо з клієнтами, усе тому, що нам цікаві їхні ідеї та масштаб амбіцій. Для цього не потрібний дар передбачення, важливо зрозуміти, наскільки цілісна картинка у вас у голові. Іноді в стратегії бувають діри і їх доводиться залатувати. Для цього ми проводимо додаткові консультації. Час важливий, але не завдяки якості.

Щоби не збитися зі шляху, краще складати технічне завдання. Для нас це частина обряду. Ми ніколи не порушуємо його. Там клієнт отримує відповідь на заповітне: «А скільки коштує?». Це ще один бонус від роботи з агентствами, але найголовніший — спокій. Коли впевнений, що все йде за планом, інакше й не може бути.

Важливо! Ми не закликаємо до недовіри фрилансерам, у жодному разі. Це не суть меседжу! Ми хочемо, щоби бізнесмени України вчилися працювати комплексно. Рваний характер їхнього бренду — ціна за надмірне захоплення панами фрилансерами.

Як вибрати кращого

Подивіться як в агентства з рекламою себе

Це допоможе сформувати розуміння, як працюватимуть із вами, як із клієнтом. Подивіться пошукову видачу. Там майстри контекстної реклами показують, наскільки вони добрі. Буває шлях до великого замовлення, але трапляється провал на все життя.

Зверніть увагу на турботу про клієнта

На це вказують дрібні деталі, на кшталт докладних контактних даних, чи описана в посадковій сторінці інформації, що призводить до дії. Приблизно так буде у вас, тому якщо ситуація плачевна, не будуйте великих надій. Відразу працюйте з цими вогняними хлопцями! Ваші вогняні з Brander.

Перевірте на лояльність

Перевірте, скільки клієнтів залишилося на другий проєкт і більше. Якщо таких менше ніж 10 %, варто замислитись. Попитайте про агентство в колег із бізнесу, можливо, вони підкажуть щось цікаве. Від себе тихенько додам: рівень лояльності наших клієнтів понад 50 %!

Що залежить від підрядника?

Ви відмовилися від дослідження, а ринку ваш продукт не потрібен

Поширена проблема, у якій часто люблять звинуватити агенцію. Мовляв, ви тут усе знаєте, чого не доглядали? Коли ж ми ставимо питання, а може, дослідження? Ви мовчите й заперечливо хитаєте головою. Час розводити руками.

Старі посадкові сторінки не працюють, нові робити не хочете

Використання речей не за призначенням.

Клієнт хоче заощадити на великому замовленні. Ми якийсь час умовляємо все ж таки написати нове, але якщо він ні в яку — сперечатися не станемо. Прийдеться коригувати очікування від результату, просто знайте.

Продукт не продається через погану логістику

Тут ми можемо вас проконсультувати, якщо виявимо таку помилку, але виправляти її вже на вас. Логістика здебільшого ключова слабкість у бізнесі, що продає. Якщо ж цю слабкість обернути на силу, що вийде? Правильно, компанія Amazon.

Магія без підготовки не працює

Реальність така. Не варто сподіватись, що агентство вмить зітре всі ваші проблеми, замінивши їх перевагами. Так не буває! Коли ви сміливо подивитесь на проблему та доручите підряднику всі роботи над вашим брендом, то отримаєте значно більше.

Запорука гарного, навіть магічного результату - ретельна підготовка.

Насамперед — ідея! Коли вся продукція, представлення бізнесу офлайн та онлайн, пронизана єдиним змістом, цьому віриш і це купуєш. Придумано десятки замінників Кока-Коли, але хоч один наблизився до неї за смаком? Ось про це й мова.

По-друге, комплексність! Як тільки ви зрозумієте, що робота з агентством виявилася не такою страшною, як її описували, одразу почнуть відкриватися нові горизонти та бажання.

По-третє, не вірте страшилкам про ціну! Коли ви замовляєте комплекс послуг, до якого входить, крім створення сайту розкрутка, реклама в інтернеті, наповнення контентом і консалтинг — ціна виправдана. А якщо розібрати послуги за пунктами, то виявиться, що ви заощадили.

Ми не прощаємось, ми говоримо до побачення.

Вердикт

Ви можете дорікнути нам у браку об’єктивності. «Brander — це агентство», — скажете ви, ну й що? Отже, ми ідеально знаємо внутрішню кухню й готові ввічливо впустити вас усередину процесу. Впевнений, що на вас чекає захоплення та чарівність! Та й кишені купюрами наб’єте.

26 вересня 2022
5 / 5 (2 голоса)