Що таке Amazon Posts?

633
4 хв.

Amazon Posts — це публікації на Амазоні, які складаються із зображення, короткого тексту та посилання на товар.
Основна мета постів — розповісти про товар, просувати його без прямого продажу. Текст та зображення мають бути в лайфсталі, щоби ненав’язливо продавати товар.

Як написано в довідці, у постах товар має бути показаний в умовах реального життя. Наприклад, якщо продавець продає нашийники для собак, у пості нашийник може бути одягнений на собаку, яка гуляє в парку й чудово почувається в цьому нашийнику. У тексті можна написати щось абстрактне про собак і нашийники.

У пост автоматично додаються теги категорій. Переходячи за тегами, користувач може переглядати стрічку з постів однакової тематики.

Можна підписатися на бренд, щоб отримувати повідомлення про їхні нові пости.

Меню в правому горішньому кутку посту:

 • перейти на лістинг товару з посту;
 • переглянути всі пости цього бренду;
 • перейти до магазину бренду;
 • переглянути схожі пости;
 • поскаржитися на пост.

Під зображенням розташовані посилання на товари бренду та посилання на магазин.

Імовірно, Amazon Posts замислювалася як соцмережа всередині маркетплейсу, яка має розважати користувачів і продавати їм товари. На практиці, найчастіше, селери розміщують у пості лише зображення товару та його короткий опис.

Розміщувати пости можна безплатно. Але вони доступні лише селерам, зареєстрованим в Amazon Brand Registry або вендорам, які продають на території США.

Де можна побачити пости?

 1. На лістингах над розділом Customer Questions (тільки в мобільному застосунку). Тут зазвичай розміщується карусель постів зі схожими товарами. Пости автоматично розміщуються на певних лістингах, залежно від релевантності та залучення користувачів.
 1. У магазині бренду. Усі пости розміщуються на окремій сторінці магазину вашого бренду.
 1. Подібні пости. Якщо в меню посту натиснути «see more like this», або перейти за хештегом, побачите стрічку схожих постів від інших брендів

Як створити пост?

В Amazon Posts можна перейти з Amazon Ads або за посиланням posts.amazon.com.

Тут можна створити новий пост або подивитися метрики за актуальними постами.

Основні метрики в цьому розділі:

 • Viewable impressions — кількість показів постів із видимістю від 50 % та часом перегляду від 1 секунди;
 • Engagement — ​​кількість клаців на пости;
 • Product clicks — клаци на товари, посилання яких розміщені в пості;
 • Reach — кількість унікальних покупців, які бачили ваші пости.

Тобто ми не можемо побачити кількість ордерів, здійснених після переходу з поста. Такі продажі зараховуватимуться як органічні. Також, на жаль, немає можливості переглянути Product Clicks для кожного конкретного посту.

Створення посту

 1. Потрібно завантажити зображення, додати текст та посилання на свої товари.
 2. Публікацію посту можна запланувати на певний час.
 3. Справа в зоні попереднього перегляду можна подивитися, як виглядатиме пост.
 4. Пост можна зберегти у форматі чернетки або одразу відправити на модерацію.

Пости мають відповідати політиці платформи. Тут містяться докладні вимоги до розміру та формату зображень тощо.

Найголовніше: не можна використовувати анімацію. Загалом, контент має підходити для широкої аудиторії, відповідати інформації на лістингах товарів, які ви просуваєте в пості. Інформація має бути зрозумілою та правдивою, викладеною мовою тієї частини Амазону, у якій ви публікуєте пост. Не можна публікувати в постах акції та знижки, розміщувати посилання на товари бренду на сторонніх сайтах. В іншому правила відповідають спільній політиці Амазона.

Переваги Amazon Posts

Основний плюс Amazon Posts — можливість використовувати пости для просування бренду на Амазоні. Через пости можна розповісти про концепцію вашого бренду та підвищити його впізнаваність. Можна посилити цікавість користувачів до ваших товарів. Вони також допомагають залучити додатковий трафік на товари. Пости можуть безплатно показуватися на лістингах схожих товарів, на відміну від Sponsored Display реклами.

05 вересня 2022
5 / 5 (4 голоса)