Ціна на сайти з Laravel: позбавляємося від підводного каміння

239
5 хв.

Ціни на сайти зараз дуже різні та однозначно сказати, яким буде ваш випадок (дорожчим чи дешевшим) наразі ми не можемо. А що можемо, запитаєте ви? Пояснити, що впливає на формування прайсу, як уникнути переплат і за якими критеріями Brander проводить своє оцінювання. Ви зможете краще розуміти розробників та швидше з ними домовлятися. Був би вами — уже купився б.

Скільки коштує сайт на Ларавел?

То чому так складно із ціною?

Представляємо себе продавцем у розкішному магазині цифрової електроніки. Підходить клієнт і каже, хочу телефон. А ви йому: Який? А він: «Ну телефон!». Це буде техніка від Apple чи бюджетний Xiaomi? З великим екраном чи щоби легко поміщався у кишені? Запитань чимало. Так і із сайтом. Говорити одразу, скільки вам доведеться заплатити, складно, адже потрібно отримати від вас вичерпну інформацію про проєкт, а саме:

  • який продукт хочеться;
  • на яке навантаження розраховуєте;
  • які продукти потрібно робити;
  • специфіка магазину;
  • виробляєте або перепродаєте.
При покупці сайту на Laravel важлива кожна копійка.

Насправді таких питань може бути ще з десяток, але ці основні дають нам змогу сформувати розуміння, наскільки складною буде робота і як довго ми її виконуватимемо.

Підбираємось до найцікавішого. Тут треба говорити про ті численні чинники, які дають нам змогу зрозуміти, який оголошувати бюджет проєкту. Laravel безплатний, тому на стартовій стадії платити не доведеться, але є чимало пунктів.

Ціна хостингу та домену

Можна отримувати безплатно лише домени так званого третього рівня. Туди входять хитромудрі довгі назви на кшталт online-sales.laravel.com. Бізнесмени від таких відмовляються, хочуть гарні чотири літери. За них варто платити, знайте це. Домени із закінченням .ua можуть коштувати до $600.

Хост важливий не менше, ніж сайт.

Як заощадити

Іноді хостери проводять цікаві акції. За придбання хостингу в подарунок дають домен. Домени ці належать до другого рівня. Розташовуються такі домени в екзотичних місцях, наприклад, Австралія, Шрі-Ланка, Греція, Мексика. Наскільки це статусно виглядає, вирішувати вам.

Безплатний хостинг
 
Доступна опція далеко не для всіх платформ. Якщо ви замахнулися на серйозний бізнес, де потрібне обслуговування дата-центрів, покупка та робота на сервері — вам доведеться витратитися й на хостинг. На щастя, здебільшого величезні витрати на стартовому етапі не потрібні.

З чого складається вартість сайту на Laravel.

Як формується ціна?

Формувати ми починаємо також від цього показника:

  1. Скільки знадобиться на розробку інтерфейсу?
  2. Скільки програміст перекладатиме її в веб?
  3. А тестувати довго?

Вище ми вже говорили, що з ціною трохи складно, доки не побачиш клієнта та його план на продукт. Тому дочекаймось цього хвилюючого моменту й нарешті поговоримо про ваш проєкт предметно. Для цього підходить і Skype, і зустріч в офісі. Проте, саме цей пункт для формування вартості відіграє ключову роль.
 

Як планувати структуру сайту

Цей етап є базовим. Ми приступаємо до збирання семантичного ядра, мапи релевантності. Це дорожня мапа для створення структури. Деякі клієнти приходять до нас із самостійно зібраним семантичним ядром, але ми настійно рекомендуємо звертатися до професіоналів, доручати їм всю роботу одразу, не частинами. Тоді ви гарантовано матимете повністю концептуальну роботу, у якій кожен графічний елемент та текстовий блок відповідають загальній стратегії. Не соромтеся доручати роботу професіоналам.

Про модулі та навороти

Обов’язковим пунктом у формуванні вартості є кількість тем і модулів, які будуть потрібні для майбутнього сайту. Якщо вам подобається брати участь у процесі — це супер. Ми наділяємо клієнтів свободою, коли мова заходить про ідеї для інтерфейсу, якісні референси. Клієнт більше знає свою справу, але іноді про це забуває. Я це до того, що розповідайте про себе. Це надає нашій співпраці динаміку.

Телевізор в телевізорі ілюструє модульну структуру сайту.

Це має й негативний аспект. Пояснимо. Клієнт буває настільки поглинений власним бізнесом і починає вважати, що все має розвиватися в суворій відповідності до його сценарію. На творчість він не залишає шансу. C Laravel хочеться творити, та він сприяє цьому. Якщо вам дозволяє бюджет, радимо затриматися на етапі редакторської роботи над сайтом якомога довше. Це дасть нагоду налаштувати ресурс якомога тонше.

Ми стверджуємо, що клієнти, які горять своєю справою, завжди досягають більше. Посудіть самі, коли горить команда трудяг вебремесла і вони мають ідейний натхненник у вигляді клієнта. Такі кейси творять історію Brander…

Фінальне слово

Колись нам сказав клієнт, що ухилятися від озвучування вартості проєкту — улюблене заняття агенцій на кшталт нашого. Ми з цим не погоджуємося. Ми не розповідаємо всіх цифр у відкритих джерелах. Коли наша розмова перейде в ділову частину, ви почуєте всі цифри, терміни та дедлайни, що вас цікавлять.

Резюмуємо. Laravel безплатний на початку, платний потім. Вирізняється кастомним підходом. Ваше терпіння завжди розглядається як чайові та показник довіри. Круто, коли так. Круто, коли Laravel об’єднує бізнес та вебремесло.

22 вересня 2022
5 / 5 (2 голоса)