Roots com ua

Дизайн QA Розробка Підтримка
Roots.com.ua
Roots.com.ua - корпоративний сайт для Українського імпортера вина.
Roots.com.ua - компанія, що була заснована восени 2018 року в Києві. Основна мета Roots - допомогти кожному знайти вино на свій смак. За перші два роки існування їм вдалося зібрати портфоліо з більше ніж 100 виноробень, з 7 країн Європи. Роботу над проєктом ми почали у 2019 році. Мета співпраці - створити сайт, що відображає клієнтоорієнтованість компанії й формує її позитивний імідж.

Візитна картка

Розробку почали з UX та UI дизайну, який відмалювали в фірмовому стилі компанії. Спиралися на кольори, які будуть нативно зрозумілі цільовій аудиторії, - зелений, чорний і білий.

За підсумком вийшов стильний і динамічний дизайн з яскравою брендованою графікою і цікавими ефектами. Продумана структура робить взаємодію з сайтом максимально зручною.

Список розділів ми виконали зліва. Навігаційна панель не займає місця на сайті й робить його більш стильним та зручним у використанні. У ній доступні такі розділи: вина, інформація про компанію, галерея, контакти та посилання на основний сайт - e-Commerce.

Сайт реалізований трьома мовами - російською, українською та англійською.

Родзинка проєкту

Розробили винну карту, яка має унікальну анімацію. Карта починається з Києва і розростається на всі Європейські виноробні. Вона представлена ​​у вигляді виноградної лози, що прекрасно символізує продукцію компанії.

На кожній точці карти можна дізнатися коротку інформацію про міста, регіони та виноробні. Дізнавшись про компанію та світ нових вин, користувач може потрапити у винний магазин і придбати вино до смаку. 
 
Важливу роль відіграє розділ "Галерея". У ньому представлений фото-контент винних виробів зібраних з 7 країн Європи.

Висновки:

  1. Від старту до запуску проєкту витратили два місяці роботи й створили більше ніж 40 екранів.
  2. Піднесли великий обсяг інформації, переваг і гарантій якості продукції компанії, за допомогою легкої анімації, красивої й стильної інфографіки.
  3. Сайт не перевантажений непотрібними елементами, а навпаки реалізований легкочитний і з правильно розставленими акцентами.
  4. Така "візитна картка" - відмінно утримує постійних клієнтів і, своєю унікальністю, залучає нових споживачів.

Технології

FRONTEND

Jquery

BACKEND

DRUPAL / PHP
Далі
E-STORE
Дизайн Розробка Підтримка Інтернет магазин
Ми чекаємо на ваш проект