Roots com ua

Дизайн QA Розробка Підтримка
Roots.com.ua
Roots розширить ваші винні горизонти
Якщо ви вважаєте себе знавцем вина, то напевно чули про сайт roots.com.ua. Вони займаються популяризацією винної культури в Україні та стверджують, що можуть підібрати вино на смак будь-якому гурману. Вивчаючи досягнення компанії, мимоволі починаєш її поважати. Портфоліо Roots включає партнерів із більш ніж 100 різних виноробень у 7 країнах Європи, а це говорить багато про що. Ми долучилися до цього проекту, щоб створити для нього сайт та додаток. Однак зараз ми розповімо саме про додаток.

Дизайн

У нас цей пункт завжди на першому місці. Ми провели UX-аналіз, вивчили конкурентів Roots. Вирішили виконати малювання сайту у фірмовому стилі компанії, тому використовували кольори стиглого винограду: світло-зелений, синювато-чорний та білий. Додали брендову графіку та фірмовий стиль компанії.

Інтерфейс

Основні розділи ми зобразили ліворуч. Користувач знайде там інформацію про виноробні, з якими працюють Roots, зможе вивчити їхню історію та принципи ведення бізнесу.

Географія Roots

Втілення креативних ідей — це завжди найцікавіша частина. Ми хотіли показати європейську інтеграцію Roots максимально наочно, але з творчою нотою. Після кількох тижнів роздумів ми впровадили інтерактивну карту, на якій із Києва до найбільших країн Європи тягнеться “виноградна лоза”. Наші дизайнери пишаються цим графічним елементом і їх можна зрозуміти. Вийшло дуже круто!

Висновки

Вся робота була виконана за 2 місяці. За цей час ми створили понад 40 різних екранів для програми, і тепер Roots нагадує твір художника. Вино — це теж мистецтво, а зробити його загальнодоступним допомагають такі компанії як Roots. Популяризацію благородних напоїв слід вважати доброю справою, і ми раді, що причетні до неї. Якщо ви почуваєтеся трошки естетом, відкриваючи програму Roots, то місія виконана успішно.

Технології
CMS
DRUPAL DRUPAL
Backend
PHP PHP
Next
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.8 / 5 (173 голоса)