Як вибрати розширення для інтернет-магазину на Magento?

55
5 хв.

Magento є однією з найпопулярніших платформ для створення інтернет-магазинів. Вона стала популярною серед користувачів через можливість модифікацій за допомогою додаткових розширень. Розширення використовуються, коли базового функціоналу CMS системи недостатньо для реалізації всіх потреб користувачів.

У цьому дописі ми поговоримо про популярні Magento-розширення, подивимось на їхні рейтинги та оцінки від користувачів. Також подивимось на різницю між безплатними та платними версіями.

Категорії розширень для Magento

CMS система має велику кількість варіантів розширення свого функціоналу. Ми обрали ключові, котрі потрібні для розвитку інтернет-бізнеса:

 1. SEO-розширення. Вони допомагають оптимізувати магазин для пошукових систем, покращують метадані, семантичну структуру, керування URL та інші SEO показники.
SEO-розширення.
 1. Маркетингові розширення. Вони дають необхідні інструменти для організації скидочных програм, акцій, інтеграції системи лояльності, керування рекламою, створення e-mail розсилок клієнтам.
Маркетингові розширення.
 1. Розширення для роботи з контентом. Вони допомагають додавати нові типи контенту на сайт, надають інструменти для роботи з візуальною складовою, додають можливість розумного редагування, покращують галерею та багато чого іншого.
Розширення для роботи з контентом.
 1. Інтеграції та платіжні шлюзи. Вони дають можливість інтегрувати різноманітні платіжні системи, CRM-системи та інструменти для проведення аналітики.
Інтеграції та платіжні шлюзи.

Оцінки користувачів

Як вибрати розширення для вашого інтернет-магазину? Рішень багато, але на що спиратись під час вибору?

Однією з головних метрик оцінки якості розширень стануть відгуки та оцінки користувачів. Вони наочно покажуть якість розширення, його працездатність.

Зверніть увагу на кількість завантажень розширення та частоту оновлень.

Платити чи ні: різниця між безплатними та платними версіями

Платити за функціонал чи завантажити безплатно? Чималу роль у цьому питанні відіграє стартовий бюджет проєкту. Деякі розширення можуть коштувати кількасот доларів, а інші — пару десятків. Ви повинні спілкуватися з командою, що відповідає за розробку вашого інтернет-магазину та розрахувати повну суму, що потрібна для придбання розширень.

Між платними та платними версіям існує кілька відмінностей.

 1. Безплатні розширення мають вагому перевагу — вони знаходяться у відкритому доступі для всіх бажаючих. Але перед вибором того, що вам потрібно, треба провести аналітичну роботу з відгуками від користувачів, подивитись оцінки. Безплатні версії можуть містити в собі рекламу, можуть мати обмежений функціонал та недостатній рівень підтримки. Безплатні версії можуть конфліктувати з іншими компонентами системи.
 2. Платні варіанти. Вони мають розширений функціонал та регулярно оновлюються. Це дуже важливо, адже через регулярні оновлення вони не будуть конфліктувати з іншими компонентами. Платні розширення також мають професійну підтримку з інсталяції та налаштуванні.

Як уникнути конфліктів та проблем під час інсталяції

Що стосується конфліктів розширень, то із цим стикаються недосвідчені спеціалісти, або ті, хто вирішив зекономити на створенні інтернет-магазину.

Наша команда радить вам використовувати тільки безпечні, перевірені варіанти, що оновлюються та підтримуються та співпрацювати з професійними розробниками, компаніями.

Поради з оновлення та підтримки розширень

Наші спеціалісти підготували для вас ряд порад, котрі допоможуть підтримувати сайт у належному стані та уникнути проблем з оновленнями.

 1. Завжди оновлюйте розширення до актуальної версії. Нові версії виправляють старі помилки, мають кращу оптимізацію, що позитивно впливає на безпеку та продуктивність вашого магазину.
 2. Завжди перевіряйте сумісність оновлень. Перед тим, як завантажити та встановити оновлення, переконайтесь у тому, що воно буде сумісним із поточною версією Magento.
 3. Завжди робіть резервні копії. Резервна копія інтернет-магазина та баз даних — обов’язкова річ перед тим, як ставити оновлення. В екстреному випадку ви без перешкод можете відновити роботу магазину.
 4. Робіть тести оновлень. Відкрийте тестовий сервер для свого магазину та тестуйте оновлення саме там. Таким чином ви економите собі час.
 5. Спілкуйтесь із розробниками. Ви завжди можете поставити їм запитання. Вони спеціалісти та допоможуть розв’язувати проблему.
 6. Не треба завантажувати надмірну кількість розширень. Оберіть певну кількість розширень, котрий буде повністю задовольняти ваші потреби. Не треба встановлювати 2, 3 чи більше розширень, котрі будуть виконувати схожі задачі.

Висновки

Magento-розширення являють собою потужний інструмент, котрий збільшує функціонал вашого інтернет-магазина. Проте, щоб вони працювали справно, треба уважно обирати версію, працювати з оновленнями та не економити гроші на придбанні офіційних розширень. Пам’ятайте, що тільки правильно підібрані актуальні рішення дадуть вашому магазину можливість привернути увагу нових клієнтів, підвищити ефективність вашого ресурсу на ринку.

21 лютого 2024
5 / 5 (2 голоса)