Підтвердження домену в Facebook Ads. Налаштування цілей в нових реаліях для оптимізації

633
4 хв.

Вихід оновлень від Ios 14 викликав бурю емоцій у рекламодавців. Багато хто вважає, що індустрія Facebook-реклами стоїть на порозі великих змін. У даній статті ми описали, які кроки необхідно зробити рекламодавцям, щоб продовжити ефективно вести свою рекламну діяльність.

В першу чергу розберемося, в чому ж суть нових оновлень від Apple.

Компанія Apple впровадила фреймворк AppTrackingTransparency в iOS 14. Тепер користувачам Instagram і Facebook будуть показуватися повідомлення, що запитують дозвіл на відстеження. Користувач може відмовитися, і тоді дані про його переходи ми не зможемо бачити в рекламному кабінеті.

Зміни небезпечні тим, що ми в підсумку будемо отримувати менше інформації про переходи. Відповідно, рекламні кампанії будуть оптимізуватися менш ефективно, а ціна за конверсію зросте. У рекламних кабінетах вже можна спостерігати обмеження збору даних. Нововведення позначаться на рекламодавцях, які таргетують кампанії на користувачів iOS 14.

Після установки оновлення iOS 14.5, користувач з усіх додатків, в тому числі Instagram, стане отримувати такі повідомлення:

80% трафіку соціальної мережі Фейсбук орієнтовано винятково на мобільні пристрої, більшу частину мобільного трафіку використовує iOS. У Фейсбук з'явилася "Технологія вимірювання на основі агрегованих подій". Її завдання — фіксувати показники подій, що приходять від користувачів iOS 14, які не дали згоду на відстеження.

Тепер діє обмеження — вісім подій конверсії на домен. Міняти параметри пікселя або реалізацію API Conversions нема потреби, адже відбір подій відбувається в Events Manager. Для налаштування оновлень в першу чергу потрібно підтвердження домену.

При виборі подій враховується їх пріоритет. Послідовне розставляння подій здійснюється від найбільш до найменш важливого. Якщо під час вебсеансу клієнтом буде здійснено декілька дій, в систему Facebook для реєстрації відправиться одна подія з найвищим пріоритетом.

Це означає, що з 18 подій, що становлять собою стандартні, в Events Manager доступний вибір лише 8, які є пріоритетними.

Необхідні кроки для оптимізації:

 1. Верифікувати домен в Business Manager, що дасть можливість налаштувати події конверсій пікселя.
 2. Скласти нову стратегію, враховуючи, що тепер є лише 8 подій конверсій. Якщо є бажання оптимізувати кампанію під конверсії, можна налаштувати до 8 унікальних подій конверсій для кожної адреси ресурсу. Показ груп оголошень, оптимізованих для недоступних подій конверсій, призупиниться. При використанні понад 8 подій конверсії на домен для оптимізації або звітності, краще побудувати план дій, щоб знизити їх число до восьми на домен з урахуванням пріоритетів.

Підтвердження домену сайту в Facebook

 1. Потрібно зайти в бізнес-менеджер вашої компанії. business.facebook.com/settings
 2. У розділі "Безпека бренду" вибрати вкладку "Домени".
 1. Натиснути кнопку "Додати" і вписати в вікно домен сайту, після натиснути "Додати домен".

У вас буде кілька варіантів підтвердження домену:

 1. Через підтвердження метатегу.
 2. Завантаження файлу HTML.
 3. Додавання текстового запису в DNS.

Після реалізації інструкції, вам необхідно буде разово підтвердити домен на Фейсбук. І система один раз зафіксує верифікацію вашого домену. Це дуже важливий момент, оскільки скасувати цю дію дуже проблематично, навіть маючи повний доступ до сайту.

Для чого ми підтверджуємо домен?

По-перше, верифікація домену — можливість заявити права власності на сайт. Далі це необхідно для налаштування агрегованих подій на ресурсі.

Налаштування агрегованих подій Фейсбук

Щоб налаштувати агреговані події в Facebook, перейдемо в Event Manager. business.facebook.com/events_manager

Далі натискаємо кнопку "Налаштувати веб події":

Щоб змінити пріоритетність подій, натисніть "Управління подіями".

Ви можете змінити порядок пріоритетності подій, а також додати нові. Для цього натисніть "Додати захід".

Які додаткові кроки ми можемо зробити для поліпшення результативності рекламних кампаній в нових умовах:

 1. Переглянути поточні налаштування аудиторій. Необхідно через те, що розмір аудиторій після виходу оновлень зменшився. Особливу увагу варто звернути на аудиторії для ретаргетінгу.
 2. Якщо ви займаєтеся просуванням мобільних додатків, поновіть SDK. У вас повинна бути встановлена остання версія.
 3. Під час налаштування реклами для мобільних додатків, налаштовуйте окремі спеціалізовані рекламні кампанії під IOS 14.
10 червня 2021
5 / 5 (7 голосів)