Переваги та потенціал Advantage+ у Facebook Ads

2517
6 хв.

З кожним роком покращуються технології та інструменти для роботи у світі реклами. А останній рік зовсім підштовхнув великі рекламні платформи до ще більших змін. Унаслідок змін правил конфіденційності, Meta викотив відразу кілька нових інструментів. CApi (дає змогу отримувати дані про дії користувачів на сайті прямо із сервера) та Meta Advantage + (набір інструментів автоматизації реклами, що використовують технологію машинного навчання платформи).

Звучить досить круто та вражаюче.

За допомогою цих технологій наша реклама показується саме тим людям, які швидше за все користуються товаром або послугою. У такий спосіб система збирає дані покупців і далі шукає максимально схожу на них аудиторію для подальших покупок. Що це нам дає? По-перше, ми зможемо якнайшвидше навчити рекламну кампанію, що дає змогу зменшити ціну за конверсію. Схоже, на цьому пункті можна було б зупинитися. Адже наша головна мета, більша ефективність за менші гроші. По-друге, навчання відбувається не лише на рівні кампаній. Рекламний кабінет також навчається. Це означає, що навіть не навчена кампанія надалі зможе приносити дешевші продажі та цільові аудиторії.

Деякі інструменти будуть вам давно знайомі, просто тепер під іншою назвою, але і з новими ми теж познайомимося. Якщо ви вже активно ведете кілька проєктів, то, напевно, помітили, що не у всіх рекламних кабінетах у повному обсязі доступні функції Advantage+. Так, вони перебувають у стадії бета-тестування й поступово впроваджуються в кабінети. Але на всіх рівнях рекламної кампанії можна зустріти нові інструменти. Розглянемо докладніше створення кампанії конверсії.

Рівень кампанії

На рівні кампаній нічого нового ми не побачимо. Єдина відмінність, це назва використання бюджету кампанії.

Було

Стало

Не знаю, як ви, але я вже давно використовую CBO кампанії. Meta вибирає більш виграшну групу оголошень та оптимізує бюджет під неї.

Рівень груп об’яв

Advantage Detailed Targeting

На рівні груп об’яв ми можемо спостерігати зміни в розширенні детального таргетингу. Як і на рівні кампанії, у цьому інструменті змінилася лише назва. Meta пропонує розширити нашу аудиторію у випадках, коли це зможе підвищити результативність нашої реклами.

Advantage Lookalike

Цікава зміна. Дає змогу розширювати нашу Lookalike аудиторію за допомогою детального таргетингу Advantage+. Середня ціна за конверсію може знизитися на 17 %.

Місця розміщення

Тут теж усе інтуїтивно зрозуміло. Чим більше плейсментів пустили в дію, тим більше можливостей для оптимізації та персоналізації нашої реклами. Більше щодо персоналізації побачимо вже в самих оголошеннях.

Рівень оголошень

На рівні об’яв тепер ми можемо використовувати інструмент креатив Advantage+. Він пропонує нам набір оптимізацій, які можуть редагувати наші зображення, залежно від місця розташування, переміщувати та комбінувати текст, використовувати фільтри до зображень та додавати музику у відео Reels. Функції доступні як для найпростіших креативів, так і для каталогів.

Зображення

Каталоги

Створення Advantage + shopping campaign

Усі попередні інструменти були доступні для ручного налаштування кампанії. Вони були спрямовані на оптимізацію та персоналізацію. Тепер поговоримо про ефективність та створимо автоматизовану конверсійну кампанію.

Як його знайти? Просто переходимо в Ads Manager та створюємо кампанію на продажі.

Натискаємо «Продовжити» та переходимо. Далі нам пропонується вибрати між кампанією з ручним керуванням та кампанією Advantage+. Вибираємо кампанію Advantage+.

Перше, на що звертаєш увагу, це просте налаштування в одній вкладці. Тепер не потрібно переходити від кампанії до групи об’яв. Самі оголошення, як і раніше, налаштовуються окремо.

Друге: багато параметрів було вже автоматично задано. Робити зміни до них не можна. Тиснемо «Дивитись усі встановлені налаштування» для ознайомлення.

Розташування аудиторії та звіти. Хочу зазначити, що цей тип кампанії не дає змогу налаштовувати детальний таргетинг. Натомість ми можемо розбити її тільки за країною. Фактично працює стратегія «широка на широку». Решту ми залишаємо на роботу оптимізатора. Зате є можливість включити аудиторію користувача, а також сортувати звіти результатів за нею.

Рекомендована реклама. Багато хто оцінить цей інструмент. Meta дбає про наш час і пропонує імпортувати вже готові оголошення. Самі оголошення вибирають алгоритм з урахуванням даних. Ми можемо вибрати певні оголошення або додати все одразу. Ви також можете створити нову рекламу на рівні оголошень. Чесно кажучи, радий був скористатися цією функцією й заощадити собі час.

На рівні оголошень заповнюємо все вже зі звичними налаштуваннями. За такого типу кампанії ми можемо досягти значного зниження вартості за результат. Звісно, все залежить від типу вашого проєкту та його особливостей.

Кампанії Advantage+ для програм

Деякі зміни торкнулися й кампанії Advantage+ для програм. Якщо ви користувалися й до цього AAA кампанією, то нічого нового не виявите. Але є одна крута зміна. Проєкти з обмеженням гео тепер теж можуть використовувати цей тип кампанії. У налаштуваннях реклами в розділі «Додатки» з’явилася можливість змінювати налаштування аудиторії: встановлювати мінімальний допустимий вік, виключати аудиторію користувача, додавати або виключати міста.

Як це зробити? Переходимо в Ads Manager, створюємо кампанію «Просування додатків», вибираємо кампанію Advantage+ для програм.

Натискаємо продовжити, заповнюємо всі параметри, переходимо на вкладку група оголошень. У розділі аудиторії ми пропонуємо змінити параметри в налаштуваннях реклами. Переходимо.

Вибираємо наш додаток та натискаємо змінити. Задаємо всі необхідні параметри, не забуваймо зберегти.

Готово. Тепер наша реклама буде обмежена заданими параметрами. Повертаємося в Ads Manager, завершуємо налаштування та запускаємо.

За допомогою цих змін я зможу скористатися кампанією Advantage+ для додатків зі своїм обмеженим геопроєктом. Тепер можна буде протестувати новий інструмент та знайти спосіб покращити результати.

Висновки

Усі нові зміни Meta спрямовані на покращення оптимізації, результативності та ефективності наших кампаній. А ми завжди шукаємо нові способи зробити рекламу дешевшою. Тестуйте різні інструменти залежно від ваших проєктів. Деякі з них мені вже допомогли досягти кращих результатів, а десь і заощадити час. Технологія Advantage+ не є чарівною пігулкою від усіх проблем, але я в ній бачу величезний потенціал.

07 листопада 2022
5 / 5 (6 голосів)