Tik Tok Shop, що це і як з цим працювати

3874
5 хв.

З TikTok Shopping ви можете показувати та продавати ваші продукти, не залишаючи застосунку. До серпня 2021 року продажі у TikTok відбувалися органічно. Автори посилалися на продукти у своїх каналах, а глядачі відвідували веб-сайти електронної торгівлі та місцеві магазини.

Тепер ТікТок зробив інтеграцію з Shopify разом з анонсом Tik Tok Shopping. Досвід соціальної комерції дає можливість робити покупки в TikTok, не виходячи з застосунку, поки ви дивитеся мем або відео з котиками.

Що таке TikTok Shop?

TikTok Shop — це торгова функція, доступна безпосередньо на платформі TikTok. Вона дає можливість продавцям, брендам та авторам контенту демонструвати та продавати продукцію безпосередньо в TikTok. Продавці та автори можуть продавати продукти через відео у стрічці, LIVEs, та товарний стенд.

Хто може користуватися TikTok Shopping?

Ви можете використовувати TikTok покупки, якщо ви потрапляєте в одну з цих трьох категорій:

 • продавці;
 • автори контенту;
 • партнери.

Якщо ви продавець, то маєте бути територіально перебувати у Великій Британії, на материковій частині Китаю, у Гонконгу чи Індонезії. Ви також мусите надати телефонний номер із цього регіону та свідоцтво про реєстрацію бізнесу.

Якщо ви автор контенту, акаунт має підходити за вимогами:

 • понад 1000 підписників;
 • 50+ переглядів відео в останні 28 днів;
 • користувач 18+ років;
 • публікація відео на TikTok за останні 28 днів.

Якщо ви позначите всі ці поля, можете подати заявку через програму TikTok Shop Creator.

Якщо ви є партнером, то маєте мати зареєстрований бізнес у таких країнах:

 • Китай;
 • Індонезія;
 • Італія;
 • Малайзія;
 • Філіппіни;
 • Сінгапур;
 • Таїланд;
 • Туреччина;
 • Велика Британія;
 • В'єтнам.

Як створити TikTok Shop?

Якщо ви плануєте створити власні магазини в TikTok, то, ймовірно, є продавцем. Продавці можуть зареєструватися через TikTok Seller Center.

Завантажте всі необхідні документи, додайте свої продукти, а потім посилання на ваш банківський рахунок. Вітаю, ви офіційно продавець у TikTok.

Тут ви можете продовжити додавати нові продукти до свого магазину TikTok у Центрі продажу. Ви зможете керувати своїм магазином, товарами, замовленнями, акціями, партнерськими інтеграціями та обслуговуванням клієнтів – все у Центрі Продавців.

Поради для збільшення продажів через магазин у TikTok

TikTok Shopping — щось на зразок покупок в Instagram або покупок на інших соціальних платформах. Створіть план, ґрунтуючись на наведених нижче порадах, щоб ефективно продавати свої продукти.

 1. Оптимізуйте свій продуктовий каталог TikTok

Ваша вітрина TikTok — це вкладка покупок в обліковому записі. Потрібно оптимізувати її для залучення клієнтів. Нікому не подобаються брудні магазини, те саме стосується вашого каталогу продуктів.

Фокусуйтеся на якості та стилі, коли додаєте зображення продукту. Щоб вони виглядали привабливими для споживачів, адже користувач насамперед купує очима. Фото продукту мають легко впізнаватися аудиторією та викликати асоціації з вашим брендом.

Назва продукту має бути не більше ніж 34 символи. Це ліміт, але в описі ви можете розповісти все, що не вмістилося в заголовку.

Примітка: посилання в описах продуктів TikTok не клікабельні.

 1. Розкажіть аудиторії про ваш магазин TikTok

Як тільки отримаєте доступ до Tik Tok Shop, розкажіть всім про це. Створіть кілька відео, які показують вашій аудиторії, де знаходиться ваша вкладка магазину та як купити ваші продукти.

 1. Просувайте ваші продукти

Як тільки ваш магазин буде відкритий і люди дізнаються про ваші продукти, почніть рекламувати їх. Згадайте їх у своїх постах, включіть їх у свої прямі трансляції та додайте згадку про нові продукти у вашу біо. Якщо хочете, щоб люди звернули увагу на ваші продукти, не бійтеся креативно підходити до своїх акцій.

 1. Працюйте з блогерами

ТікТок — це більше ніж просто ще одна соціальна платформа. Це так званий культурний феномен.

Якщо ви не дуже добре знаєтеся на його унікальних тенденціях, субкультурах і популярних трендах, вам, можливо, краще передати реалізацію творчими завданнями тому, хто живе та дихає платформою. Особливо, якщо ви просуваєте продукт і ставки високі.

Коли ви знаходите ідеального блогера для вашого бренду, це може змінити гру. Співпрацюйте з авторами TikTok, які дійсно відчувають, що ви продаєте. Даючи їм творчу свободу, багато брендів залучають нову аудиторію та продають свою продукцію.

Висновки

TikTok з року в рік не перестає дивувати своїми нововведеннями. З майданчика для відео він перетворюється на повноцінний інструмент для електронної комерції, де кожен може знайти підхід для продажу свого продукту.

25 травня 2023
4.3 / 5 (6 голосів)