Класс

Дизайн Frontend Backend QA
Klass
сучасний інтернет-магазин для мережі супермаркетів Класс
Співпраця з мережею супермаркетів Класс почалося під час карантинних заходів в країні. Продаж в офлайн точках стало менше, а Ecommerce доставки продуктів став єдиним виходом. Тому клієнтові знадобився сайт, який витримував би великі навантаження і був зручним для споживача.

Прийшов, побачив, купив

Робота над проектом почалася з перенесення сайту на CMS Magento. Ця CMS має гнучкість, функціональність і витримує великі навантаження. Якраз те, що потрібно для інтернет магазину.

Провівши аналіз прямих і непрямих конкурентів ми з'ясували, що інтернет-магазин, який продає повинен мати: нативний інтерфейс, зручний лістинг, легку форму оформлення замовлення і просту реєстрацію. На цьому ми й зосередилися.
 

Спростили реєстрацію. Тепер користувачам не потрібна пошта досить вказати номер телефону, реєстрація проходить через смс-код.

Розробили модуль, що розподіляє замовлення за необхідними супермаркетами. Оформляючи замовлення, користувач вказує свою адресу, вона використовується при алгоритмі підбору, щоб поліпшити логістику мережі. 
 

Створили модуль доставки,  який допомагає оперувати тимчасовими слотами та визначати максимальну кількість замовлень на слот. Модуль враховує час на підготовку та пакування замовлення. Розробили модуль пакувальних матеріалів, що додає до вартості упаковку для продуктів, замовлення та іншого.

Налаштували й інтегрували ERP-систему, через яку клієнт швидко і комфортно може додавати або видаляти позиції на сайті.
 

Розробили функціонал Weight Unit, за допомогою якого клієнт може налаштовувати кількісні характеристики для кожного продукту. Такі як: літри, грами, штуки тощо. Для одного товару таких характеристик може бути декілька.

Висновки:

  1. Спростили покупку та оформлення замовлення кінцевому користувачеві, що збільшило конверсію
  2. На новій CMS, сайт витримує великі навантаження
  3. Нові модулі та інтеграції, допомагають клієнту ефективно керувати логістикою, бути пунктуальними та покращувати користувальницький досвід

Технології

Frontend

HTML 5 / CSS

Backend

Magento / PHP

Integration

ERP
Далі
Ми чекаємо на ваш проект