Клас

Дизайн Frontend Backend QA
Klass
“Клас” — продуктовий інтернет-магазин
Складно придумати найгірший час для початку роботи з супермаркетами, ніж початок пандемії COVID-19. Але ми не злякалися цього виклику, про що ні разу не пошкодували. Пріоритетом стала доставка товарів додому, у результаті чого супермаркет відкрив для себе принципово новий метод торгівлі. Був потрібен сайт, який став би таким саме зручним і зрозумілим, як звичайна торгова точка.

Технічна частина

Для роботи вибрали Magento, тому що ця система є гнучкою, функціональною і не боїться навантажень. Вона підходить для інтернет-супермаркету по всіх пунктах.

Завдання-максимум

Визначившись із технічною частиною, ми почали вивчати прямих конкурентів в онлайні та непрямих в офлайні. Завдання полягало в тому, щоб зробити найзручніший супермаркет для "мешканців диванів", тому потрібна була серйозна підготовка. Ми також почали вивчати відгуки клієнтів. Всі вони хотіли зрозумілий інтерфейс, спрощену реєстрацію та зручний каталог. На реалізацію цих запитів ми виділили найбільше робочих годин.

Розподіл замовлень

Розробили модуль, який розподіляє замовлення на найближчі супермаркети. Користувачеві достатньо ввести свою адресу, щоб магазин поблизу знайшовся автоматично. Це зручно та швидко! Зазначимо ще одну корисну функцію, яка нам і “Класу” дуже подобається — тимчасові слоти. Вони регулюють максимальну кількість замовлень на людину. Багато компліментів від замовника ми почули через створений нами автоматичний калькулятор вартості, який додавав позицію в загальний прайс без втручання з боку покупця.

Диванний шопінг

Вмонтована у двигун система ERP дозволяє робити покупки швидше, додаючи та видаляючи необхідні позиції. Ми надали клієнтам більше свободи: можливість вибирати тару, кількість штук та вагу аж до одного грама. Для більшості товарів зазначено кілька характеристик, щоб покупець не відчував різниці між відвідуванням онлайн-магазину та реального супермаркету. Все таке ж саме, але не потрібно виходити за поріг свого будинку.

Висновок

  • Багато хто боїться інтернет-супермаркетів, не розуміючи їх. З цієї причини ми прагнули зробити “Клас” простим і привабливим навіть для тих, хто по-старому звик ходити в супермаркет по кілька разів на тиждень.
  • Magento надала “Класу” "сильні м'язи" та "розвинений мозок". Сайт витримує навантаження та працює швидко за будь-якого напливу відвідувачів.
  • Покупець став більш самостійним, йому надали можливість управляти доставкою. Також у нього з'явилася можливість залишати відгуки для покращення сайту в майбутньому.
Технології
Frontend
HTML СSS HTML СSS
CMS
MAGENTO 2.3 MAGENTO 2.3
Backend
PHP PHP
Next
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.9 / 5 (168 голосів)