Campaign Ideas Generator

374
2 хв.

Campaign Ideas Generator — новий інструмент у Facebook, який дає змогу генерувати нові ідеї для кампаній, залежно від ніші й інфоприводів.

Пропонований інструмент допоможе малому бізнесу розробляти контент для своїх нових кампаній. Генератор надає ідеї кампаній, готові активи й ресурси, які підходять для кожного малого бізнесу.

Клікнувши на перший пункт «Automotive», вам буде необхідно вибрати нішу вашого бізнесу.

Також ви можете вибрати необхідний вам інфопривід, натиснувши пункт «Anytime of year».

Щоби згенерувати зведення за кампаніями за заданими параметрами, натисніть «Get Campaign Ideas».

У результаті вам будуть запропоновані концептуальні ідеї для рекламних кампаній.

У вкладці «Шаблони реклами» ви можете створити контент за допомогою готових шаблонів банерів і тестів. Потрібно буде тільки адаптувати їх під ваш бізнес і цілі.

Якщо запропонований набір шаблонів вам не підходить, то вам будуть запропоновані поради щодо створення креативів і перелік сервісів, за допомогою яких ви зможете досить швидко створити рекламне оголошення.

У вкладці «Дані та статистика» ми можемо побачити коротку статистику з поведінки користувачів, залежно від регіону, індустрії та інших критеріїв. Цей розділ ще буде доопрацьовано, але ви вже можете ознайомитися з функціоналом.

Тепер ви зможете вивчати тенденції в регіоні, галузі, демографії аудиторії, типах кампаній, щоби побачити загальні тенденції, перш ніж запускати кампанію.

У вкладці «Ресурси» ви зможете знайти поради щодо створення креативів, оптимізації рекламних кампаній, а також зведення статей з Facebook Ads для більш ефективної роботи з рекламою.

Безплатні інструменти із широким набором функцій, такі як Facebook Campaign Ideas Generator, покликані допомогти малому й середньому бізнесу конкурувати на платформі. Інструмент тільки починає набирати обертів і ще буде вдосконалюватися, але ви вже можете скористатися ним для швидшої і якісної роботи з Facebook Ads.

18 жовтня 2021
5 / 5 (5 голосів)