Гайд: Вивантаження витрат Facebook Ads за допомогою OWOX ВІ

313
3 хв.

Після налаштування будь-якої конверсійної кампанії на Facebook Ads настає момент, коли потрібно оптимізувати кампанії на підставі цінності. Загальноприйнято це робити, аналізуючи дані про конверсії та їх цінності через Google Analytics.

Однак, використовуючи Facebook Ads, дані про витрати залишаються у Facebook Ads. І без сторонньої допомоги ніяк не потраплять до Google Analytics.

Для того, щоби можна було порівнювати дані про витрати та доходи в одному місці, ми використовуємо вивантаження витрат конектором Owox BI у Google Analytics. А вже маючи дані в одному місці, маємо можливість будувати візуалізації даних на льоту та приймати data driven рішення.

Як створити конектор?

 1. Заходимо на OWOX BI та реєструємося. Реєстрацію проходьте тим gmail акаунтом з адмін правами на редагування представлення google analytics, до якого ми хочемо приєднати вивантаження витрат.
 1. Створюємо новий проєкт і даємо одразу людино-зрозуміле ім’я, щоби не плутатися. У планах вибираємо пакет «Start».
 1. Переходимо на вкладку Pipeline та створюємо новий потік.
 1. У джерелах даних вибираємо Facebook Ads.
 1. В імпорті вибираємо Google Analytics.
 1. Надаємо доступ до фейсбук.
 1. Виберіть потрібний вам кабінет.
 1. Надайте доступ до Google Analytics.
 1. Зайдіть в Google Analytics і відкрийте уявлення, у якому розташовані всі актуальні дані для аналізу.
 2. Відкрийте Адміністратор>Імпорт даних. Якщо імпорт даних недоступний, необхідно здобути права адміністратора для цього ресурсу аналітики.
 1. Натисніть «Create» та створіть новий контейнер. Якщо кнопки Create немає, а права на ресурс аналітики максимальні, можлива проблема в синхронізації браузера. Потрібно перелогінити синхронізацію на акаунт із правами в даному ресурсі.
 1. Виберіть Cost Data та натисніть Continue.
 1. Дайте ім’я контейнера. Наприклад: Facebook Data Cost Upload. Виберіть уявлення для зберігання витрат.
 1. Налаштуйте схему даних.
 1. Готово! Контейнер для вивантаження витрат створено, а значить і далі налаштовуємо OWOX BI. Виберіть ресурс і контейнер у списках, що випадають.
 1. Виберіть ресурс представлення в GA, у який потрібно витрачати витрати та дату, від якої хотіли б отримати дані (не більше пів року давності). Якщо буде писати, що цей ресурс уже використовується в іншому проєкті OWOX, то ви або ваш клієнт, або його попередній підрядник, уже створили pipeline на іншу пошту. У такому разі потрібно зв’язатися з власником та попросити видалити або передати проєкті разом із пайплайном.
 1. Якщо все коректно, то побачите таку картину:

Висновки

 1. OWOX BI надає можливість швидко створити потрібний конектор вивантаження витрат із Facebook Ads у Google Analytics. Це відмінний варіант для тих, хто не готовий розуміти вивантаження витрат за допомогою самописних Python і R скриптів.
 2. Можна створити вивантаження під будь-яку кількість проєктів. Головне, зберігати правильно: 1 ресурс GA — 1 вивантаження OWOX. Інший варіант — платити OWOX за додаткові вивантаження.
 3. Потрібно вміти використовувати фейсбучну динамічну utm-розмітку та розуміти різницю логіки вивантаження даних OWOX та GA для того, щоби наші дані потім співпадали.
28 липня 2022
5 / 5 (5 голосів)