Використання User-Generated Content у маркетингу

24
3 хв.

Маркетингові кампанії та стратегії потребують контакту з аудиторією. Одним із таких методів взаємодії є User-Generated Content, UGC або контент, створений користувачами. Цей метод пропонує формат маркетингової комунікації, де клієнти стають активними учасниками в створенні та поширенні контенту, що сприяє зближенню, довірі та росту компанії.

User-Generated Content — це контент, створений користувачами, який позитивно впливає на взаємодію бренду та користувачів. Серед такого контенту можна виділити такі позиції:

  • відгуки;
  • світлини;
  • відео;
  • рецензії;
  • творчі конкурси.

Те, що UGC немає жорстких обмежень, ви маєте можливість вигадувати різноманітні формати комунікації з аудиторією. Такий формат тільки надихає ваших користувачів до співпраці та розвитку ком’юніті.

Підтримання та стимулювання створення контенту клієнтами

Так, вигадувати формати контенту для генерації підписникам та користувачами — частина роботи. Друга частина полягає в тому, щоб надати правильну мотивацію та час від часу підтримувати її. Для цього можна використовувати систему різноманітних акцій та винагород.

  1. Робіть різноманітні конкурси з призами від вашої компанії.
  2. Нагороджуйте активних користувачів. Наприклад, за активну участь у різних конкурсах можна давати нагороди, що будуть прив’язані до акаунта. Це можуть бути постійні знижки на послуги чи товари, безплатна доставка чи щось ще.
  3. Можна додати систему відзнак та ачівок, котрі зможуть бачити інші користувачі.

4. Не виключайте можливість переможців з’явитись у ваших соціальних мережах. Наприклад, їхнє фото у вашому офіційному Instagram з тегом #переможець тощо.

Збір та управління відгуками, фотографіями та відео користувачів

Надайте користувачам можливість повноцінного спілкування між собою. Якщо у вас на сайті є коментарі чи окремий розділ «Форум», зробіть усе можливе, надайте клієнтам інструменти для спілкування. Їм повинно бути зручно завантажувати фото чи відео, спілкуватися між собою та ділитися враженнями.

Не забувайте про це, адже новий користувач, щойно потрапивши на ваш сайт, може перейти на форум та подивитися реальні фото та відгуки від постійних клієнтів.

Інтеграція контенту користувачів у рекламні кампанії

Контент, створений користувачами, може стати невіддільною частиною рекламних кампаній. Використовуючи реальні відгуки та історії клієнтів, бренд може створити більш вірогідну та привабливу рекламу, яка досягає високого рівня довіри.

Але не забувайте попереджати користувачів та клієнтів про те, що їхні медіа можуть використати в рекламних кампаніях.

Оцінка впливу контенту користувачів на довіру клієнтів

Основна фішка User-Generated Content в тому, що нові клієнти бачать активність ваших постійних клієнтів. Це наочно демонструє те, що ваша компанія надає послуги, продає товари, вони доходять до клієнтів, вони ними користуються тощо.

Усе це робить ваш бренд більш привабливим для нової аудиторії.

Висновки

Використання User-Generated Content — це ефективний варіант, щоби підвищити взаємодію бренду з аудиторією та підсилити довіру клієнтів. Він дає змогу створити активну спільноту, де користувачі беруть участь у створенні історії бренду. Використовуйте всі актуальні інструменти для розвитку та просування вашого інтернет-магазину.

12 лютого 2024
5 / 5 (2 голоса)