Groce mania

Дизайн Розробка Маркетинг Підтримка Інтернет магазин
Grocemania - marketplace
Grocemania — лондонська маркетплейс-мрія
Британія вважається одним з найбільш лояльних ринків щодо замовлення їжі з ресторанів. Нам було дуже приємно розпочати роботу над додатком Grocemania з британського ринку. Нас попросили зробити додаток, де користувач зможе замовляти собі продукти з усіх магазинів та мінімаркетів Лондона. Ключова умова — доставка за 30 хвилин, і ми вирішили зобразити це у дизайні.

Як ми розробляли сервіс

Клієнтам не подобається довго розбиратися в додатках, адже їм це не потрібно, коли навколо стільки спокус. Grocemania вразила своїм додатком усі цілі одночасно. Вона не стала обмежувати своїх клієнтів мінімальними чеками та надала їм можливість обирати будь-який зручний спосіб доставки. Реалізувати це все довелось нам.

Основа

Над сайтом вже попрацювали до нас. Він функціонував на платформі Shopify, але ми порадили клієнту перейти на Magento, аргументувавши це ширшим функціоналом і простором для поліпшення досвіду користувача.

Вирішили почати з розробки особистого кабінету. Відвідувачі маркету отримали більше свободи, адже у них з'явилася можливість контролювати історію своїх замовлень, платіжну інформацію й точки доставки. Щоб уникнути плутанини, вирішили впровадити функцію “мультиціна” за доставку з усіх точок, з якими співпрацюють Grocemania.

Користувачі отримали голос

Вітчизняні бізнесмени дуже здивуються, дізнавшись, наскільки відкритим є бізнес на заході. Це проявляється у всьому. Одним із перших прохань клієнта була розробка широкого функціонала для відгуків. Grocemania пишається своїм сервісом, тому хоче бачити, що клієнти думають про компанію. Якщо є якийсь недолік, краще дізнатися про нього та усунути його, ніж заплющувати очі та зображати, що все в повному порядку.

Поліпшення досвіду користувача

Це завдання було поставлене як глобальне, і тому воно складалося з декількох частин. Насамперед додали інтеграцію з купою корисних сервісів, таких як месенджер WhatsApp та платіжна система PayPal. Користувачі можуть автоматично ділитися геолокацією з додатком, після чого алгоритм налаштовує програму під їх потреби. Окрім іншого він показуватиме найближчі магазини та ресторани.

Купувати стало простіше, адже страву можна відправити у кошик прямо зі сторінки вибору, а потім сплатити будь-яким зручним способом. Особливе задоволення приносить можливість купувати без реєстрації. Багато конкурентів надавати такі привілеї простим користувачам не хочуть, але ми вирішили від цього не відмовлятися і не помилилися. В результаті кількість покупців зросла у кілька разів.

Висновки

  1. Ми не дарма згадали на початку статті, що доставка їжі в Британії — це переповнена ніша. Британці витрачають на подібні сервіси не менше 100 фунтів на місяць, тому пропозицій на ринку більш ніж достатньо. У таких умовах потрібно було розробити маркетплейс із бездоганним сервісом та якістю страв. Grocemania стежить за якістю на всіх рівнях, і завдяки цьому змогла вибудувати своє позиціювання.
  2. Козирна карта Grocemania — це наявність власних терміналів Order Management. Завдяки їм стала можлива доставка за 30 хвилин.
  3. Власники торгових мереж із задоволенням співпрацюють з Grocemania, адже вони розуміють, що вона має весь необхідний функціонал: “мультиціни”, готову базу клієнтів і місце на ринку у рітейлера. Це серйозні аргументи, які підштовхують до укладання контракту.
Технології
Frontend
HTML СSS HTML СSS GRUNT GRUNT
CMS
MAGENTO 2.3 MAGENTO 2.3
Shipping
SHIPPING STUART SHIPPING STUART POSTCODES.IO POSTCODES.IO
Traffic sources
WHATSAPP WHATSAPP
Billing
PAYPAL PAYPAL STRIPE STRIPE
Next
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
5 / 5 (144 голоса)