SAFOR

Дизайн QA Маркетинг iOS розробка Android розробка Підтримка
safor
Safor Security — безпека в один клік
Україна поки що лише рухається у бік європейського процвітання. На жаль, персональна безпека у нас залишається невирішеним питанням. Safor прийшов до нас із чудовою ідеєю — навчити додаток викликати поліцію. Відповідно до задуму, для цього мало бути достатньо натиснути лише одну кнопку. Ми радісно ляснули в долоні, оскільки ідея нам дуже сподобалася, і розпочали розкриття охоронного потенціалу Safor через додаток.

Надійність — це наша ставка

Ключовою для команди Brander стала розробка функціонала виклику охорони. Він мав стати найкращим серед аналогічних додатків і радикально перевершувати конкурентів. Сигнал, який подається власником додатка, надходив до найближчого відділення поліції за частки секунди. Ми зараз працюємо над тим, щоб максимально полегшити логістику, і служителі закону могли легко знаходити людину навіть на переповненій вулиці. Для правоохоронців та постраждалих додали інтеграцію з Google API.

Особистий профіль

Усі необхідні дані користувача зберігаються у його кабінеті. Там вказано його номер телефону, П.І.Б., фотографії, номери транспортного засобу та все, що може знадобитися правоохоронцям для швидкого виявлення користувача.

Якщо стандартних параметрів здається недостатньо, можна додати локації, де найчастіше буває власник додатка, і навіть його групу крові та місце роботи. У критичних ситуаціях зайва крихта інформації може врятувати життя та зберегти здоров'я. Ми враховували це під час створення додатка.

Також у власному профілі можна знайти унікальний функціонал, який ми назвали “Сім'я”. Safor дозволяє власнику додати дані про членів своєї сім'ї. Це може бути будь-яка інформація, яку він вважає за необхідне. Так поліції може бути простіше виявити зникнення людини або розслідувати злочин.

Безпека — це ще не все

Безсумнівно те, що в додатку для екстреного виклику найважливішою вважається оперативна допомога, але ми вирішили піти далі та максимально покращити досвід користувача. Для цього ми прокачали бекенд настільки, що при зверненні він став відгукуватися за лічені секунди.

Реєстрацію спростили на випадок, якщо необхідно буде завантажити програму поспіхом і терміново викликати охорону. Користувачі Apple Watch зможуть додатково взаємодіяти з програмою завдяки годинникам.

Працює без інтернету

Це не рекламний трюк, а чиста правда. Користувач, який не має інтернету, зможе користуватися Safor завдяки офлайн-викликам. Замість мережевого з'єднання з поліцією ми запрограмували програму відправляти смску з вшитими координатами користувача та ID-паролем, відомим тільки вам і поліціянтам.

Зовсім як у фільмах

Ми часто бачили в кіно, як герой каже своєму опонентові, що якщо він вчасно не вийде на зв'язок, то з'явиться поліція. Safor працює за таким саме принципом. Ви активуєте таймер та пишете у відповідній формі для заповнення, де будете знаходитись. Якщо час закінчиться, і ви не вийдете на зв'язок, то поліція сприймає це як сигнал до дії.

Висновки

  1. Працювати над програмою з безпеки було цікаво, і ми поставилися до цього відповідально. Кожен учасник команди був зацікавлений у створенні кращого додатку на ринку, тому результат виявився відповідним. Тепер Safor домінує у сфері безпеки.
  2. Продукт вийшов технічно складним, адже замовник хотів не просто зробити гарну кнопку для виклику правоохоронців. Ми додали масу різного функціоналу, більшість якого знаходиться в особистому кабінеті, і відточили до блиску функціонал офлайн-виклику охорони.
Технології
Frontend
REACT.JS REACT.JS
Backend
PHP PHP SYMFONY 2/3/4 SYMFONY 2/3/4 NGINX NGINX
Database
MYSQL MYSQL POSTGRESQL POSTGRESQL REDIS REDIS
Libraries
RABBITMQ RABBITMQ
Відгуки
  Подивитись відео
Product Manager Safor
Дмитро Діменко

Додаток Safor - надає послуги безпеки для кожного мешканця України.

Ми звернулися в Brander за адаптацією нашого додатку під сучасні реалії ринку.

Тому команда зосередилася на 2-х речах: безвідмовна архітектура і комфортний інтерфейс для користувача. В результаті отримали крутий продукт, який рятує життя.

5
5 з 5 - "Рекомендую усім, хто хоче якісний продукт"
Next
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.9 / 5 (207 голосів)