SAFOR

Дизайн QA Маркетинг iOS розробка Android розробка Підтримка
safor
Safor Security - твоя персональна безпека 24/7
Ми почали співпрацювати з Safor у 2019 році. Клієнт мав грандіозну ідею, а ми втілили її в життя. Основна концепція Safor Security забезпечити безпеку користувачеві додатку. Це унікальний продукт за допомогою якого можна викликати патруль поліції ДСО.

Проаналізували рішення на ринку і юзабіліті додатків. На основі отриманих даних розробили свій унікальний інтерфейс, який інтуїтивно зрозумілий користувачеві. Дизайн розроблявся на основі фірмового стилю компанії.

Розробили функціонал виклику охорони. Виклик надходить до регіонального відділення ДСО. Далі дані з додатка надходять найближчому патрулю, який виїжджає на допомогу користувачу. Патруль отримує дані за допомогою інтеграції Google API.

Продумали та створили структуру профілю, в якому зберігаються особисті дані. Користувач може додати: номери телефонів, ім'я, фотографії, марку і номер транспорту. Також додали розширені параметри, такі як: місця в яких буває користувач, зріст, вагу, групу крові та інше. Такий широкий спектр атрибутів користувача, допомагає прискорити процес пошуку патрулем людини.

Впровадили функціонал "Сім'я". Safor надає можливість додати номери сім'ї. За номером телефону встановлюється додаток і в момент виклику кожен член сім'ї отримує сповіщення. Разом з оповіщенням, кожен отримує координати користувача.

Просто про складне

На перший погляд, Safor Security це додаток з кнопкою, але це не так. Продукт має унікальний "внутрішній світ", з безліччю станів для користувача. Продумане до дрібниць юзабіліті і бекенд, який відгукується за частки секунди.

Розробили онбордінг для нових користувачів, який демонструє функціонал додатку. Також спростили форму реєстрації, залишили тільки необхідний мінімум полів.

Розробили додаток Safor для Apple Watch з функціоналом мобільної версії. У небезпечній ситуації, кожен користувач може викликати патруль ДСО за допомогою годинника.

Безвідмовна система

Якщо у користувача немає інтернету в цьому випадку працює фіча "Офлайн Виклик". При натисканні кнопки виклику, додаток відправляє смс в якому зашиті координати та ID користувача. Це дозволяє викликати патруль в непередбачених ситуаціях, і виключити випадки, коли користувач залишився без допомоги.

Розробили фічу "Відкладений виклик". Користувач заповнює дані де він буде і до якого моменту буде працювати таймер. Якщо таймер не відключено з користувачем щось трапилося. Додаток бере останні координати й запускає виклик охорони.

Інтегрували підписку Apple Pay і Stripe. Розсилка повідомлень здійснюється за допомогою сервісу Turbo Sms.

Висновки:

  1. Safor Security унікальний додаток, який надає послуги безпеки по всій Україні.
  2. Продукт є технічно складним рішенням, оскільки додаток має широкий функціонал, а також інтерфейси для операторів ДСО і панелі адміністраторів.

Технології

Frontend:

JavaScript / React

Backend:

PHP 7.4 / Symfony 5 / MySQL / PostgreSQL / RabbitMQ / Redis / CentrifuGO / Nginx/Nginx+Lua
Відгуки
  Подивитись відео
Product Manager Safor
Дмитро Діменко

Додаток Safor - надає послуги безпеки для кожного мешканця України.

Ми звернулися в Brander за адаптацією нашого додатку під сучасні реалії ринку.

Тому команда зосередилася на 2-х речах: безвідмовна архітектура і комфортний інтерфейс для користувача. В результаті отримали крутий продукт, який рятує життя.

5
5 з 5 - "Рекомендую усім, хто хоче якісний продукт"
Далі
Ми чекаємо на ваш проект