WOG

Дизайн Frontend Backend QA
WOG
WOG — всюди, де люди
У цьому кейсі замішані троє учасників: перша національна мережа автозаправних комплексів WOG, лідер української реклами Fedoriv Agency і ми — харківське веб-агентство Brander. Від WOG нам надійшло завдання здійснити редизайн веб-сторінки та впровадити фірмовий стиль, розроблений Fedoriv Agency. Спойлер: ми це зробили! Тепер розберемо деталі.

“Олюднення” дизайну

Ми поділили роботу з дизайном на 4 пункти:

  1. UX-аналіз
  2. Ідейне вдосконалення пунктів меню (те саме “олюднення”)
  3. Синхронізація сайту та програми
  4. Максимальне спрощення.

Аналітика

Аналіз — це фундамент нашої роботи, якому приділяється найпильніша увага. Насамперед ми вивчили сайти головних конкурентів WOG, вловили стратегію ведення комунікації між брендом та клієнтом, відчули ключові фішки, необхідні для роботи. Додаток WOG має бути популярнішим, ніж сайт, і цю концепцію ми поклали в основу редизайну.

Олюднення

Що таке ідейне вдосконалення? Йдеться про нову стратегію WOG, у центрі якої знаходяться живі люди, а не клієнти. Заправки для авто тепер розглядаються як місця зустрічі людей. Меню зазнало найбільше змін. У ньому більше немає жодних пунктів із назвами на кшталт “Водіям”, навіть згадки про АЗС прибрали. Подивіться самі, якщо не вірите.

Сайт + додаток = любов

Все, що вміє сайт, має вміти й додаток. Така концепція дозволила нам максимально синхронізувати їх можливості. Мобільна версія серед клієнтів WOG популярніша, тому сайт став проміжним пунктом на шляху до програми. На кожній сторінці сайту можна побачити банери, які рекламують додаток. При цьому вони не відвертають клієнта від різновидів палива або меню WOG-кафе.

Спрощення

Якщо програма створена для людей, то в ній все має бути зручним: більше прокручування й тапів, менше “каруселей”, відсутність дрібних шрифтів та довгих завантажень. Простота повинна відчуватися у всьому, незалежно від того, чи користуєтесь ви ноутбуком або смартфоном.

Висновки

Редизайн такого масштабу — це серйозний та більш ніж відповідальний квест. Ми не просто здійснили редизайн, а зробили для WOG нове оформлення і повністю переосмислили в ідейному плані веб-ресурс компанії. Нова стратегія фокусується на цінності кожної людини, змушуючи клієнтів забути про неживі заправні автомати. Не дивно, що кількість завантажень програми постійно зростає.

Технології
Backend
SYMFONY 2/3/4 SYMFONY 2/3/4 NGINX NGINX
Libraries
RABBITMQ RABBITMQ DOCKER DOCKER
Database
REDIS REDIS MYSQL MYSQL
Відгуки
  Подивитись відео
Head of Digital WOG
Євген Чорний

"WOG" - перша національна мережа автозаправних комплексів. На ринку вже понад 20 років.

Ми отримали злагоджений процес. Отримали якісний продукт, з яким продовжуємо далі працювати й розвивати. Намагаємося інтегрувати нові ідеї.

Все вирішується швидко та оперативно, не дивлячись на те, що працюємо в різних містах.

5
5 з 5 - "Brander - той механізм, той гвинтик, якого нам не вистачало".
Next
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.8 / 5 (187 голосів)