Сайт на Tilda

Простота, адаптивність, доступність і продумана до дрібниць система подачі візуального і текстового контенту — основні переваги сайту на Tilda. Платформа підходить для розробки лендінгів, презентацій та промо-сторінок заходів, а також блогів, особистих і корпоративних сайтів, медіаресурс і навіть інтернет-магазинів.

Особливості сайтів на Тільда

Сайт на Tilda — це гарантовано трендовий дизайн і швидке завантаження. Творці платформи відстежують актуальні зміни в трендах вебдизайну і додають нові способи відображення інформації. Всі компоненти, від розташування елементів блоків до шрифтів, працюватимуть на доступну і "смачну" подачу контенту. Зображення будуть зберігатися в глобальній системі (CDN) з географічно розподіленими серверами, що значно прискорює швидкість завантаження.

Вам не потрібен розробник сайтів Tilda для техпідтримки — інтерфейс панелі управління такий же простий і зрозумілий, як і конструктор. Щоб зрозуміти, як завантажити ще один товар або статтю в блог вперше, буде потрібно не більше пари годин, а з досвідом стане простіше. У CMS вже вбудовані інструменти для оптимізації в пошукових системах і соціальних мережах, а для аналітики можна підключити Google Analytic. 

Все це тільки базові можливості, якими приваблює сайт на Tilda в Києві і не тільки. На практиці корисних для бізнесу функцій у платформи набагато більше.

 

Графіка, текст і анімація: естетика сайтів на Тільда

Створення сайтів на Tilda — це збірка і настройка шаблону, орієнтованого на подачу контенту. У конструкторі є більш як 200 готових сторінок для різних проєктів, від портфоліо до інтернет-магазину, і у два з половиною рази більше блоків, якими можна їх доповнювати. Кожен блок можна налаштовувати, змінюючи стиль оформлення, розташування елементів, функції і, звичайно ж, візуальну подачу контенту.

Сайт на Tilda орієнтований на типографіку. Всі пропорції обов'язково будуть гармонійними, ширина рядків, кегль і інтерліньяж — вивірені до міліметра в заголовках і звичайному тексті. Ви можете завантажити повноекранні фотографії та використовувати готові галереї, також створені з урахуванням трендів і поведінкових факторів. Зображення можна редагувати прямо в конструкторі: не тільки міняти розмір, а й накладати ефекти, налаштовувати яскравість, насиченість, контрастність і інші параметри. Щоб перенести в нього фото або графіком, досить перетягнути їх з того місця, де вони зберігаються на вашому ПК, в блок конструктора за допомогою drag-and-drop. Якщо у вас немає свого зображення для одного з блоків, шрифтів або іконок для функцій, пошукайте їх у вбудованій бібліотеці. Це просто — всього один клік, і безкоштовно за ліцензією Creative Commons. 

Анімація в конструкторі теж "з коробки" — в сайти на Тільда не потрібно вставляти код, щоб додати динаміки. Навіть в простих готових блоках вже є інтерактивні елементи, а розширена конфігурація дає можливість втілювати в життя найсміливіші ідеї. Ви можете вказати послідовність зміни елементів: переміщення, швидкість, масштабування, поворот, прозорість, циклічність руху і багато іншого. Створення сайту на Tilda стане простіше, якщо використовувати готові блоки зі структурою для тексту і графіки, що включають анімацію, але якщо хочеться зробити щось по-справжньому незвичайне, на реалізацію ідеї піде не більше пари днів.

Аудіо та відео: атмосферність сайтів на Tilda

Портфоліо на Тільда можуть створювати не тільки дизайнери і письменники, але також музиканти, 3d-художники та аніматори, організатори заходів і багато інших. Завантаження відео та музики — так само просте, як робота з графікою і текстом. Ви можете перетягнути MP4 або WEBM файли, вбудувати ролики з YouTube, Vimeo і навіть Coub, просто вписавши id. Блок html-embed розширює можливості інтеграції — ви можете додати будь-який плеєр, використовуючи html-код. Як завжди, створення сайтів Tilda — це готові галереї і блоки з продуманим розміщенням роликів в поєднанні з графікою і текстом, які можна використовувати.

Меню і навігація: UI сайтів на Тільда

Інтерфейс сайтів на Tilda націлений на створення гармонійного і позитивного користувацького досвіду. Всі сучасні тренди вебдизайну орієнтовані на UX, а Тільда адаптується до нових тенденцій швидше інших конструкторів. У ньому є все для зручної навігації:

  1. Популярні типи меню. Компактні "гамбургери", прозорі ярлики на обкладинці, закріплений вгорі блок, який не рухається при скролі. 
  2. Структуровані блоки. Створення сайту tilda може включати додавання блоку з якірними посиланнями на інші розділи або зовнішні ресурси. До UX-розділів відносяться "Переваги", "Етапи роботи з компанією або продуктом", "Команда", "Тарифи", "Відгуки", "Карта". Для всіх них у Тільди є шаблони з можливістю редагування, а наявність кожного збільшує довіру користувача. Розробка сайту на Tilda дозволяє інтеграцію сторонніх сервісів — для деяких з них є вбудовані плагіни, а інші можна вставити як html-код (включаючи js і css).
  3. Функції. Форми і кнопки теж є в шаблонах — заклики до дії, опитування, посилання на соціальні мережі, інтерактивні підказки. 

Для спрощення навігації ви можете створити наскрізні елементи — хедер з логотипом і меню і футер з додатковою інформацією, які будуть відображатися вгорі і внизу кожної сторінки. У верхньому меню можна розмістити рядок пошуку по сайту, а внизу — посилання на схожі або нові статті або пропозиції. 

Управління базою даних і зворотний зв'язок в Tilda

Після того, як завершено створення сайта на Тільда, ви можете збирати дані про користувачів, щоб зробити взаємодію з ними більш комфортним і прибутковим. Для цього вам буде потрібно створити форми збору даних — адрес електронної пошти і номерів телефону, щоб налаштувати списки e-mail розсилок. Можна інтегрувати сайт з Telegram і Slack, щоб отримувати сповіщення про отримані та оброблені замовлення, а також Google Drive, де буде доступна докладна статистика. Щоб збільшити ефективність роботи з клієнтами, можна підключити CRM, наприклад, AmoCRM і Бітрікс 24 співпрацюють з Тільда і інтегруються дуже просто. Якщо вам це не потрібно, в панелі адміністратора сайту є своя маленька CRM. 

Для поліпшення UX і оцінки реакцій на різні пости і пропозиції ви можете запустити опитування та голосування, а також тести та вікторини. Результати зворотного зв'язку можна отримати у вигляді файлу на Dropbox або Google Drive. Щоб клієнти могли зв'язатися з вами самі, досить додати блок з цією функцією. Розробка сайтів на Тільда проста ще й тому, що в конструкторі можна відразу підключити сервіси для онлайн-спілкування, як Jivosite, і заявок на зворотний дзвінок, як Callbackhunter. Будь-який інший сервіс інтегрується за допомогою html-embed.

Аналітика в Tilda

Створення сайтів на Тільда звільняє вас і вашого розробника від необхідності інтегрувати зовнішні системи аналітики. У вас буде доступ до внутрішньої для відстеження активності користувачів, оцінки популярності сторінок, utm-міток і конверсії. Google Analytics і Google Tag Manager вже підключені в адмінпанелі: все, що потрібно — вказати аккаунт і починати збирати дані. Ви побачите глибину перегляду (наскільки далеко прокрутити сторінку) і які дії і в якому порядку здійснюють користувачі. Ви отримаєте детальну статистику за джерелами трафіку (скільки відвідувачів до вас привела контекстна реклама, соціальні мережі, розсилка, пошук), можливість подивитися географію переглядів і дублювати сторінки для А / В тестування. Конструктор UTM-міток допоможе створювати посилання на рекламні кампанії в різних каналах. Всі ці інструменти допоможуть удосконалити взаємодію з клієнтами і зрозуміти, як можна поліпшити інтерфейс або функціонал, щоб отримувати більше прибутку.

SEO та Тільда

Розробка сайту на Тільда дає вам хороший старт. Блокова структура проєкту подобається пошуковим роботам. Налаштування сайту на Тільда дозволяє управляти тегами Title і Description, а також Н1, Н2, Н3 і ключовими словами — для тексту, а alt — для картинок, але robots.txt і sitemap.xml генеруються автоматично. Крім того, у вас за замовчуванням будуть ЧПУ (назви сторінок з читаних слів), можливість створити 301 редирект і rel = "canonical" для зв'язку з іншими версіями сайту, якщо вони є, або актуальними сторінками замість вилучених. Тільда дозволяє у два кліка закривати сторінки від індексації і налаштувати сторінку помилки 404.

Сайти на Тільда вантажаться швидко завдяки режиму Lazy Load, а також обробці зображень, яка зменшує їх вагу до 7 разів і конвертує в формат WebP. Проблеми з повільним завантаженням через використання js не так критичні. Швидкість знижується всього на 0,3 секунди, і якщо не допускати інших помилок, сайт легко потрапляє в зелену зону. Як додаткові дрібниці ви можете встановити свій фірмовий фавікон і використовувати Facebook Open Graph, щоб контролювати, як виглядає анонс сторінки в соціальній мережі. Для захисту транзакцій можна підключити HTTPS-протокол.

Ми перевіряємо оптимізацію сайту перед запуском: знаходимо і виправляємо баги, робимо проєкт максимально відповідним вимогам Google. При цьому важливо пам'ятати, що нові сайти в перший час ранжуються гірше, ніж їх "дорослі" конкуренти з великим авторитетом у вигляді посилань на інших ресурсах. Щоб потрапити в топ, потрібна стратегія розкрутки, що включає контент-маркетинг, нарощування посилальної маси, контекстну рекламу і т.д.

Tilda CRM

Розробка сайту на Tilda дає вам можливість використовувати вбудовану CRM-систему. У ній є все необхідне для роботи з замовленнями. Ви можете налаштувати відображення заявок як таблицю або у вигляді карток — система взаємодії з ними в будь-якому випадку інтуїтивно зрозуміла. Tilda CRM дає вам можливість додати етапи роботи з клієнтами в воронці продажів і відслідковувати статуси на кожному з них. Форми замовлень тісно інтегровані з системою, зокрема, ви побачите всю історію клієнта — як він потрапив до вас на сайт, що переглядав і замовляв раніше. Як і в будь-який інший CRM, тут можна налаштувати адресну книгу (її легко вивантажити в .csv форматі) і автоматичну розсилку за адресами електронної пошти. Ви можете додавати менеджерів в систему і призначати їм права.

Персоналізація і інтеграція сайтів на Tilda

Tilda — один з кращих конструкторів лендінгів. Зокрема, сайт може автоматично змінювати слова або блоки, і навіть перемикатися на іншомовну версію відповідно до встановлених параметрів у посиланні або геопозиції. На етапі розробки ви можете встановити обмеження доступу до сайту на Тільда по паролю або IP-адресами. Ви зможете створювати і зберігати шаблони, а також редагувати сайт в спільному доступі з виділенням прав. Обмеження можна залишити і в майбутньому для деяких сторінок, наприклад, якщо ви хочете відкривати частину контенту тільки передплатникам. Захист Тільди включає інструменти, які блокують виділення контенту на сторінці і доступ до вихідного коду, а також систему опору DDOS-атакам.

Якщо ви оформите річну підписку на тариф Business, то зможете експортувати статичний html з усіма файлами image, js, css, щоб розмістити його у себе на сервері. За цієї ж умови ви отримаєте можливість інтегрувати проєкт на Тільда через API зі своїм основним сайтом. В системі є інтеграція з Бітрікс і WordPress, а також з іншими CMS, яку можна підключити у разі необхідності.

Tilda для вашого проєкту

Створення сайту на Tilda точно підійде для портфоліо або візитки, landing-page, афіші, вітрини, лонгріду — проєктів, де багато зображень і цікавого тексту на мінімумі вільної площі. При цьому, якщо по-максимуму використовувати можливості платформи, на ній можна створити трендовий інтернет-магазин або блог.

"Фішка", якою привертає Tilda — створити сайт можна навіть самостійно або з мінімальними витратами на програміста і дизайнера. Конструктор з 500+ блоків, котрі гармонійно поєднуються, але при цьому тонко настроюються, і можливість створити свій власний унікальний розділ з нуля — готовий набір простих і дієвих інструментів розробки.

Сайти на Tilda — приваблива, лаконічна і функціональна оболонка для вашого контенту. Вони підходять маленьким стартапам, яким потрібна органічна, трендова вітрина для своєї пропозиції, котра буде продавати. Інструменти Тільда знадобляться також великим корпораціям для тестування гіпотез, наприклад, нових маркетингових стратегій і запуску контенторіентірованних проєктів — інтерактивних статей, лонгрідів, презентацій і портфоліо. Ви можете опублікувати побічний проєкт на домені третього рівня, експортувати код, інтегрувати його або вбудувати контент на основний сайт за допомогою API.

Tilda для інтернет-магазинів 1 / 2

Інструменти для створення сайтів на Тільда дозволяють написати не тільки красиве портфоліо, лонгрід або афішу, а й повноцінний інтернет-магазин. Зокрема, ви можете підключити "Корзину" з можливістю вибрати кілька товарів, змінити їх характеристики і кількість. У Тільда є кілька зручних шаблонів форми замовлення з полями для адреси, телефону, e-mail та іншої інформації. Ви можете налаштувати одну з готових карток товару або зробити її унікальною для кожного продукту за допомогою функцій зеро-блоку. Якщо замовити сайт на Тільда до нього буде просто підключити різні платіжні системи. Зараз є понад 40 варіантів прийому платежів. Це можуть бути карти Visa і MasterCard, в тому числі через системи Apple Pay, PayPal, LiqPay. Додатково можна підключити служби доставки, наприклад "Нова Пошта", а також налаштувати e-mail розсилку з листами про отримання оплати і статус замовлення.

Інтернет-магазин на цій платформі підходить для компаній з невеликим асортиментом оригінальних товарів. Крім того, можна зробити сайт ресторану на Тільда, користувачі якого зможуть не тільки подивитися меню в красивій галереї і адреса на карті, але і замовити доставку. За цією ж схемою можна зробити портал для event-майданчика, навчальних курсів, сервісу з оренди незвичайного наземного і водного транспорту і так далі.

Tilda для блогів 2 / 2

Конструктор сайтів Тільда створювався саме для красивої і зрозумілою подачі контенту. У CMS вбудований зручний редактор для створення постів, які миттєво відображаються на сайті як окрема сторінка, оптимізована для індексації. Щоб оптимізувати ведення блогу, можна налаштувати Потоки. Це функція, з якою простіше регулярно постити контент в різні розділи. Ви можете використовувати теги для сортування статей за рубриками та налаштувати автоматичну публікацію за графіком. Новини, що втратили актуальність, можуть автоматично видалятися. Зовнішній вигляд кожної сторінки і рубрикатора можна вибрати з шаблонів, налаштувати або створити з нуля. Посилання на соціальні мережі допомагають користувачам поділитися вашою статтею на своїй сторінці. До речі, для постів, які будуть викладені і на сайті і в соціальних мережах, можна задати різні заголовки та описи.

Переваги Тільди для бізнесу

Швидко, недорого і привабливо — базові аргументи на користь сайтів на Tilda для будь-якої компанії. Сучасні тренди UX/UI в дизайні дуже швидко зробили платформу, спочатку створену для журналістів, блогерів і письменників, інструментом з яким просто продати себе і свій продукт. Все, що потрібно від вас — гарний і цікавий контент. 5 переваг Тільда для бізнесу:

01
Дійсно швидко і недорого

Сайти на Тільда збираються в конструкторі з вбудованими інструментами. Вам знадобитися всього один розробник, який буде одночасно і верстальником, а також дизайнер. Разом вони втілюють вашу ідею, використовуючи як шаблони блоків, так і Zero Block — розширений редактор для їх кастомізації. Менше фахівців — менше часу на розробку і витрат на оплату їх послуг. Якщо ви точно знаєте, що хочете від свого проєкту, хочете використовувати готові блоки і підготували контент — фотографії, відео і тексти, то розробка може зайняти всього тиждень. Якщо ні, то навіть зі створенням унікального дизайну для кожної сторінки і нашою допомогою в створенні контенту — більше, ніж пару місяців розробка не займе точно!

02
Індивідуально

"Зеро-блок" зробить ваш сайт на Tilda абсолютно не схожим на шаблонні, а разом з унікальною графікою, відео і шрифтами ви отримаєте проєкт у фірмовому стилі компанії.

03
Клієнтоорієнтовано

Вбудована система взаємини з клієнтами (CRM) у Tilda така ж проста і лаконічна, як і весь інший інтерфейс. У ній можна знайти, ліди з інформацією про статус і загальні інструменти аналітики. Цього достатньо для невеликої торгової площадки, а в разі розширення завжди можна інтегрувати іншу зі списку підтримуваних. Так можна вчинити і з сервісами зворотного зв'язку — як онлайн-чатами, так і дзвінками за запитом. Плюс клієнти отримають можливість вибирати спосіб оплати, а ви можете отримувати миттєві повідомлення в месенджер про те, що отримане нове замовлення, і оперативно реагувати.

04
Адаптивно

Сайти на Тільда, зібрані з базових блоків, за замовчуванням однаково добре працюють на ПК і мобільних пристроях з IOS (IPadOS) і Android, незалежно від їх діагоналей. Якщо ви налаштували один або кілька, як zero-block, розробнику потрібно трохи часу на тести і настройку.

Ще одна перевага створення сайтів на Тільда — навчання роботі з панеллю адміністратора потрібно буквально пару годин. На додаток до цього творці платформи регулярно поповнюють бібліотеку знань "Tilda Education", запускають безкоштовні практичні навчальні проєкти і недорогі курси для тих хто вперше використовує конструктор або хоче дізнатися професійні секрети. Логічно, що у Тільди відмінна російськомовна технічна підтримка. Якщо ви або ваш контент-менеджер зіткнетеся з будь-якою проблемою на етапі додавання нових сторінок, можете звернутися до них або до нас, і отримати однаково швидку відповідь і ґрунтовну допомогу. 

Кому підходить розробка сайту на Tilda

При всіх своїх чеснотах Тільда — це все-таки конструктор і підходить вона далеко не всім. Він оптимально вирішує завдання візиток, лендінгів, портфоліо і нескладних сайтів, завдання яких — розповісти про компанію та її продукти. Масштабувати можливості платформи реально, але набагато складніше, ніж будь-який класичної CMS, від WordPress до Magento, не кажучи про фреймворк. На Тільда можна створити красивий кастомний інтернет-магазин, якщо у вас не багато товарів і вузька ніша з невеликою кількістю конкурентів. При цьому підключити 1С, всі функції CRM і складні тарифні сітки не вийде. Плюс місця на сервері у вас буде всього 1Гб, так що через деякий час вам може не вистачити місця навіть для чергового поста на блог. Крім того, у Тільди незручна реалізація багатомовності, що вимагає змін кожної сторінки, всього 200 редиректів, що робить платформу непридатною для "переїзду" багатосторінкових сайтів зі збереженням позицій у видачі, а robots.txt і sitemap.xml генеруються автоматично, що теж не дуже добре для SEO.

Створити багатосторінковий сайт на Тільда вигідно, якщо ви хочете:

  • протестувати нішу — маючи гарний сайт з вбудованою аналітикою і дані по контекстній рекламі, можна проаналізувати перспективи розвитку з мінімальними витратами при максимальній повноті даних;
  • терміново запустити проєкт — хайпові ідеї потрібно втілювати якомога швидше і Тільда підходить для цього якнайкраще;
  • використовувати нові маркетингові інструменти — доробка основного сайту, особливо якщо він великий і складний, займає багато часу і ресурсів, а з інструментами інтеграції Тільда все стає набагато простіше.

Шаблонну візитку або портфоліо можна створити самостійно на безкоштовній версії Tilda, а ось з більш складними проєктами краще звертатися в веб-агентство.

Етапи розробки сайту на Тільда
01
01
Аналітика та підготовка

Перший етап розробки — завжди обговорення ідей і аналітика завдань, щоб зрозуміти, чи підходить вам сайт на Тільда. Створити сайт на цьому конструкторі вигідно, як стартапам, так і великим компаніям, але в залежності від цілей підхід змінюється. Аналітика допоможе нам краще зрозуміти ваш продукт, його потенційних користувачів, конкурентів. Ми знайдемо оптимальний спосіб вирішити завдання вашого бізнесу за допомогою Тільди або запропонуємо інші варіанти.

02
02
Розробка ТЗ і проєктування

Результати аналітики — основа для створення докладної технічної документації. Вона потрібна менеджеру проєкту, дизайнерам і програмістам Тільда, які будуть працювати над вашим проєктом. Ми підписуємо договір і починаємо створення UI/UX макета сайту, щоб ви бачили, що отримаєте в результаті. Хоча Тільда — один з найбільш юзерфрендлі конструкторів, не можна не враховувати поведінкові чинники саме вашої цільової аудиторії, а також особливості галузі та тренди вебдизайну. Підсумкова структура сайту буде працювати на результат — ненав'язливо, але докладно розповідати про пропозицію, підводячи користувача до цільової дії — реєстрації, репосту, придбання товару чи послуги. Прототип тестується й передається вам на затвердження.

03
03
UI дизайн

Сайти на Tilda створюються з шаблонних блоків, кожен з яких можна зробити унікальним. На цьому етапі до розробки приєднується дизайнер, завдання якого — зробити проєкт красивим, функціональним і таким, що запам'ятовується. Ми можемо намалювати незвичну інфографіку і іконки, зняти відео і багато іншого, щоб ви отримали персоналізований і продає сайт.

04
04
Верстка

Розробники Tilda одночасно back-end і front-end програмісти у вузькому значенні цих термінів. Верстка відбувається паралельно з налаштуванням функцій і підключенням плагінів. В результаті ви отримаєте повноцінний сайт, який і будуть бачити користувачі в браузері. 

05
05
Тестування

Перед запуском сайту на Тільда проводиться QA-тестування, яке містить перевірку адаптивності і крос-браузерності, якщо були використані зеро-блоки. Аналітика дозволяє на ранньому етапі знайти і виправити можливі баги, щоб сайт відразу почав працювати швидко і правильно.

Сайти на Тільда з самого початку готові до просування в пошукових системах, а наші сео-фахівці та відділ маркетингу можуть допомогти вам з розкруткою, e-mail розсилкою і налаштуванням контекстної реклами.
 

Чому ви повинні вибрати саме нас

"Brander" — агентство діджитал-рішень для бізнесу, де розробляють унікальні, впізнавані і прибуткові сайти. Ми працюємо вже більше 10 років і запустили понад 700 успішних проєктів для e-commerce. У нашому портфоліо — великі інтернет-магазини лідерів галузі, додатки для банків, сайти для служб доставки і вдалі стартапи. Ми любимо і знаємо свою справу, а головне — не боїмося складних завдань і готові використовувати всі знання і вміння, щоб створити успішний проєкт, котрий буде розв'язувати завдання вашого бізнесу і його клієнтів. 

Розробка сайту на Тільда — робота для душі, яку з нетерпінням чекають наші дизайнери і верстальники. Всі проєкти на цій платформі виходять красивими і самобутніми, подобаються користувачам і добре виконують свою головну задачу — продати ваш товар або послугу. "Brander" — це не тільки програмісти і дизайнери, а й професійні аналітики. Щоб проєкт приносив прибуток, ми починаємо його розробку з оцінки всіх факторів, які можуть зменшити або збільшити його конверсію. На основі цих даних ми можемо розробити для вас не тільки структуру і зовнішній дизайн сайту, але і комплексну маркетингову стратегію, від створення контенту до просування в соціальних мережах. В результаті ви отримаєте трендовий, красивий, зрозумілий користувачам і легкий в адмініструванні сайт, який буде хотітися наповнювати і розвивати.

Від чого залежить вартість розробки

Ціна розробки сайту на Тільда включає використання хостингу розробників і покупку доменного імені (субдомен на tilda.ws можна отримати безкоштовно). Другу частину вартості становить оплата роботи програміста і дизайнера, а також інших фахівців. Головне в тому, у скільки вам обійдеться тильда — тарифи на хостинг. Оплата послуг розробників — разова і залежить від складності втілення вашої ідеї, але в будь-якому випадку нижче, ніж у 80% інших випадків. 

На щастя, як і все інше в Тільда, хостинг дуже доступний. Наявність вашого проєкту в інтернеті дешевше $ 10 в місяць для одного сайту з усім функціоналом. Безкоштовна версія дає можливість показувати красиво оформлену інформацію на не більше ніж на 50 сторінках. Це варіант для постійного портфоліо або разової афіші — сайт вагою не більше 50 Мб буде розміщуватися на субдомені Тільди (tilda.ws). Більшість можливостей Tilda, котрі описані в статті, доступні тільки при підписці на тарифні плани Personal і Business. Крім експорту коду і можливості вставити його на сайт, буде доданий доступ до розширеної колекції блоків, систем аналітики, підключення платіжних сервісів, інструментів для створення інтернет-магазинів і блогів, а також видалення Platform Label.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Складність проекту і наповнення — два стовпи формування вартості розробки сайту на Tilda. Залиште заявку і ми надамо попередню оцінку проекту.
Термін створення продукту залежить від бажаного функціоналу, унікальності дизайну та інших моментів. Сказати орієнтовний час можливо, якщо є повноцінне ТЗ.
Всі етапи розробки сайту завершуються звітом перед клієнтом. Наша команда завжди на зв'язку і в будь-який момент ви можете дізнатися, як йдуть справи з проектом.
Ми чекаємо на ваш проект