Technologies

NEXT.JS

Next.js — фреймворк для серверного рендеринга web-додатків на React. Це один із найпопулярніших додатків до цієї JavaScript-бібліотеці. З його допомогою легко створювати продуктивні та оптимізовані для пошукових систем сайти, які сподобаються не тільки роботам краулер, але й користувачам.

Next.js максимально використовує можливості React, підтримує TypeScript та складну маршрутизацію, а також надає додаткові функції з коробки. З цим фреймворком можна створити web-додаток будь-якої складності з нуля або поступово модернізувати ваш старий сайт — щоби він швидше завантажувався та стабільніше працював.

Що таке React та Next.js та коли їх вигідно використовувати

React — JavaScript-бібліотека, яка застосовується для розробки UI (призначених для користувача інтерфейсів). Це одна з найпопулярніших технологій для цієї мови, але не зовсім повноцінний фреймворк. React відповідає за інтерфейс програми, то як вона буде виглядати, а її інші компоненти пишуться за допомогою інших бібліотек та фреймворків, наприклад, Next.js. Він додає додатку гібридний статичний та серверний рендеринг, а також набір інших корисних функцій, що спрощують розробку.

Деякі фреймворки для серверного рендерингу є також в інших популярних JavaScript бібліотек-фреймворків для інтерфейсів, що призначені для користувача. Наприклад, у Vue, одного з найближчих конкурентів реактив, є Nuxt.JS, що виконує рівно ту ж функцію.

5 причин використовувати NextJS для вашого додатку
Висновок

Next.js — щось більше, ніж фреймворк для серверного рендерингу. Це потужна система для розробки високонавантажених web-додатків. З нею ви отримуєте доступ до всіх переваг React, як найпопулярнішої JavaScript-бібліотеки, і багатьом іншим унікальним функціям. Усі вони працюють на одні завдання: спростити розробку і зробити web-додаток, що буде однаково подобатися користувачам і пошуковим роботам.

Розробка вебсайтів
Розробка вебсайтів

Бізнес знає свої потреби, а ми — як їх реалізувати.

Створюємо і розробляємо стійкі корпоративні сайти та жваві промо-лендинги. Розробляємо web сервіси. Наші продукти витримують величезне навантаження та надійно слугують клієнтам.