Technologies

VUEX

Vuex — патерн управління станом (State Management) і бібліотека для Vue.js. У цьому модулі будуть зберігатися дані кожного компонента web-додатку та записані правила, за якими може змінюватися його стан.

 

Vuex — офіційне доповнення до фреймворку Vue.js, що легко інтегрується з ним і крім своєї основної функції управління станом, також дає можливість створювати зліпки стану даних, а також інструменти для тестування та налагодження web-додатку.

Що таке Vue.js та Vuex

Vue.js — JavaScript фреймворк для розробки інтерфейсів, призначених для користувача та односторінкових web-додатків. Зараз він займає третє за популярністю місце після Angular та React. Це потужний та універсальний фреймворк, створений для швидкого прототипування складних динамічних та інтерактивних призначених для користувача інтерфейсів. Vue.js — поки ще молода технологія, тому в її базовій збірці є тільки необхідний мінімум для розробки. При цьому фреймворк дуже гнучкий та легко інтегрується з іншими бібліотеками javascript. Можливість підключати рішення тільки для потрібних функцій робить web-додатки на Vue.js легкими, продуктивними та масштабованими. Vuex — одне з доповнень до фреймворку, що спрощує, автоматизує та систематизує обробку даних.

Навіщо розробники використовують Vuex
Навіщо Vuex потрібен вашому проєкту

Vue.Js можна використовувати також без Vuex, особливо в простих web-додатках. Тим більше, що спільноти фреймворку вже створило як мінімум два десятки альтернативних модулів управління станом, які є у вільному доступі на github.

Vuex обов’язковий для додатка, якщо ви плануєте розвивати свій проєкт. Краще відразу почати використовувати один, рекомендований платформою, стандарт, навіть якщо поки в ньому нема потреби, ніж потім «вставляти милиці» й переробляти всю систему. Зрозумілі механізми управління із загальною методологією в будь-якому випадку зроблять роботу команди простіше, особливо, якщо вона буде рости разом із проєктом.

Розробка вебсайтів
Розробка вебсайтів

Бізнес знає свої потреби, а ми — як їх реалізувати.

Створюємо і розробляємо стійкі корпоративні сайти та жваві промо-лендинги. Розробляємо web сервіси. Наші продукти витримують величезне навантаження та надійно слугують клієнтам.