Багаторівневі редиректи

415
2 хв.

Нещодавно відбулася конференція «SEO без води», у рамках якої виступав Михайло Шакін. Темою його виступу стало просування за допомогою багаторівневих редиректів. Шакін розбирав тему з прикладу англомовного сайту.

Ще один спосіб використовувати рівні посилань. Це симбіоз двох методів, а саме рівні посилань та редирект. Суть полягає в такому: розміщуємо жирне посилання з хорошого трастового ресурсу на сторінку з добрими показниками. Потім саме з цієї сторінки ми робимо 301 редирект на іншу сторінку, яка теж має жирні показники. У такий спосіб цей редирект йде вже на сторінку, яку ми хочемо просувати.

Є думка, що з кожним редиректом посилальна вага згасає. Насправді дотримуючись цього методу, вага посилання посилює х1.5-х2 спочатку всі жирні показники сайтів, з яких відбувається редирект дають внутрішній буст, а отже, вага не загасає, а навпаки посилюється.

Приклад успішної сторінки:

Трафік біля сторінки росте:

Якщо проаналізувати посилання сторінки за ahrefs, то ми побачимо велику кількість посилань із ланцюгом редиректів.

Якщо подивитися на початкові посилання, то можна побачити, що вони з відмінними показниками. Рейтинг домену 75 і на сторінку посилається 53 посилання з 25 доменів.

Редиректні посилання самі собою також є потужними з доменним рейтингом 90 і майже 2 тисяч беклінків.

Якщо проаналізувати ці сайти, стає зрозумілим, що домени належать до однієї компанії, тобто всі сайти афілійовані.

За своєю суттю, це той самий метод дропів, але трохи видозмінений. Важливим критерієм відбору є схожа тематика доменів-донорів.

Зважаючи на це, можна дійти невтішного висновку, що це метод досить витратний. Але купувати такі посилання на біржах не рекомендується, оскільки над ними немає 100 % контролю.

Також варто враховувати, що думки щодо цього методу неоднозначні. Є і такі кейси, у яких цей експеримент не вдався.

29 серпня 2022
3.7 / 5 (6 голосів)