Кейс DaMilk: як вижити на ринку, що падає?

516
5 хв.

Проєкт - DaMilk
Сайтdamilk.com.ua
Тип послуг — розробка інтернет-магазину, PPC і SEO.

Результати просування:

 • збільшення видимості сайту за пріоритетними категоріями;
 • приріст трафіку;
 • збільшення транзакцій.

Період робіт — з 2011 року по теперішній час.

 

Про DaMilk

DaMilk — виробник доїльних апаратів і комплектування. На ринок компанія вийшла у 2011 році. Перший час займалася виключно виробництвом доїльних апаратів і працювала в сегменті опту. Згодом було прийнято рішення спробувати продавати в роздріб і виробництві комплектуючих. 


У роздрібній торгівлі компанія зіткнулася з проблемою: низький рівень продажів. Після маркетингового дослідження була виявлена головна проблема: потенційні покупці вже співпрацюють з іншими компаніями та змінювати постачальників не хочуть. Щоб не відставати від ринку, компанія DaMilk вирішила створити інтернет-магазин, щоб отримати заявки не тільки через дзвінки, а також онлайн. 
У бренду DaMilk досить складна цільова аудиторія. Нечисленна і специфічна: фермери та власники рогатої худоби — люди, яку велику частину життя прожили в селі. Більшість не замовляє через сайт — не вміє і боїться. У випадку з DaMilk сайт виконує іміджеву та інформаційну функцію. Покупець заходить на сайт, дивиться каталог, дзвонить менеджеру. Ця особливість була ключовою при проєктуванні сайту, стратегій PPC і SEO.
 

Основні цілі проєкту:

 1. Зростання трафіку з органічного пошуку.
 2. Збільшення видимості сайту в пошуковій видачі за цільовими запитами.
 3. Залучення користувачів з цільової аудиторії на сайт компанії, через медійні реклами.
 4. Зменшення витрат на контекстну рекламу.

Визначення стратегії робіт по просуванню DaMilk

Метою співпраці DaMilk і Brander була розробка сайту, який презентує компанію як лідера у сфері доїння і виробництва доїльних апаратів. На основі аналізу бізнес-ніші та головних конкурентів, були виділені ключові запити та категорії, була складена грамотна структура сайту.

Особлива увага приділялася UX-проєктуванню. Фахівці вивчили поведінкові фактори потенційної аудиторії й підготували зрозумілий і зручний інтерфейс сайту. На основі логотипу компанії були підібрані шрифти та кольори, щоб підкреслити імідж бренду. 

Розробили грамотну візуальну архітектуру. Кнопки зі спонуканням до дії зробили більш помітними. Налаштували зв'язок між товарами, між категоріями, щоб у користувача була можливість відразу подивитися інші моделі товару.

Якісний, змістовний, інформативний контент — основа сайту. Ми відбирали тільки релевантні ключові запити, адже на падаючому ринку не можна бути "як всі". Компетенцією в текстах доводили рівень професіоналізму DaMilk, ну і, звичайно ж, покращували ранжування і підіймалися в пошуковій видачі.
 

Завдання полягало в утриманні потенційного клієнта. Користувач клацає по оголошенню контекстної реклами, переходить на сайт і дивиться асортимент. Контекстна реклама була направлена на залучення нових клієнтів. Ми налаштували медійні кампанії на "особливу категорію споживачів", проводили сегментацію кампанії на окремі категорії товарів. Для поліпшення ефективності проводили А / В тестування і чистку майданчиків в КММ (контекстно-медійній мережі) для показу оголошень.

Аудиторія DaMilk зацікавлюється доїльним апаратом, а якісний і грамотний опис товарів (технічні характеристики, правила експлуатації, особливості конкретної моделі і її можливості) спонукає до покупки. 

Категоризація і фільтрація — не тільки потрібні інструменти для внутрішньої оптимізації сайту. Це відмінний спосіб підвищити довіру клієнта до бренду і спростити процес покупки. Коли користувач може відразу знайти доїльний апарат, наприклад, з переносним візком, то і ймовірність оформлення заявки буде вище.

Продумали грамотне і зручне оформлення заявки. Форма заявки має необхідний мінімум рядків для заповнення, а користувач може вибрати необхідний доїльний апарат онлайн або зателефонувати менеджеру безпосередньо. Контактна інформація доступна з будь-якої сторінки сайту.
 

В системі комунікацій з клієнтами в цій ніші велику роль грає репутація. Отримавши обслуговування на вищому рівні та апарат відмінної якості, фермер стає лояльним до виробника і повертається до нього за комплектуючими.

Підсумки

 1. Розроблено сайт зі зручним функціоналом і сучасним дизайном, заточений під цільову аудиторію компанії.
 2. Новий сайт дозволив DaMilk вийти на нові канали продажів, зайняти позицію лідера на ринку.
 3. Домоглися відмінного ранжування сайту за високочастотними, середньо- і низькочастотними запитами.
 4. Заощадили витрати на контекстну рекламу, отримавши при цьому результат: кількість дзвінків збільшилася на 145%, кількість користувачів зросла на 158%.
 5. Розширили семантичне ядро і знизили вартість залучення нових клієнтів.
08 липня 2020
5 / 5 (3 голоса)