Кейс "Золотий вік": Як рости в доході на 40% в рік з інтернет маркетингом?

1957
6 хв.

Проєкт — Золотий вік
Сайтzolotoyvek.ua
Тип послуг — розробка сайту, SEO, PPC, таргетинг.

Результати просування:

 • перенесення системи на сучаснішу CMS;
 • поліпшення видимості за пріоритетними категоріями;
 • приріст трафіку;
 • збільшення транзакцій.

Період робіт: 2014 рік — наразі.

Про бренд "Золотий вік"

"Золотий вік" був створений в 1999 році людьми, які закохані в ювелірне мистецтво. Це найбільший виробник ювелірних прикрас, який створює виріб від розробки ескізу до реалізації кінцевого продукту. На початку шляху компанія пропонувала українцям прикраси тільки в фізичних (стаціонарних) магазинах, але у 2014 році було прийнято рішення про створення eCommerce. Разом з Brander "Золотий вік" провели маркетингове дослідження і спланували стратегію онлайн-продажів. "Золотий вік" став першим інтернет-магазином ювелірних виробів в Україні.


Дмитро Бараній, Head of eCommerce мережі "Золотий вік":«Сфера електронної комерції стає дедалі більше, конкуренція посилюється. Для утримання позицій ми постійно повинні вдосконалювати інтернет-магазин, пропонувати клієнтам більш зручні можливості для вибору виробів».


Перший сайт був створений на основі Magento 1.9, але версія перестала підтримуватися, тому крокуючи в ногу з часом "Золотий вік" вирішив змінити CMS. При цьому, потрібно було здійснити перехід, не ризикуючи продажами.
 

Основні цілі проєкту

 1. Перенести сайт на нову CMS, яка дозволила б працювати з великою кількістю товарів, витримувала б високе навантаження і забезпечувала швидкість роботи.
 2. Перенести сайт, зберігши лідерські позиції.
 3. Зберегти та зміцнити іміджеву репутацію компанії.
 4. Підвищити коефіцієнт конверсії після релізу нової версії сайту.
 5. Зростання трафіку з органічного пошуку.
   

Визначення стратегії робіт по просуванню "Золотий вік"

Головним завданням співпраці "Золотий вік" і Brander був перенесення сайту на новий движок. Потрібно було зберегти лідерські позиції та не допустити осідання. Особлива увага також приділялася UX-проєктуванню: новий дизайн мав транслювати клієнту довірчу іміджеву характеристику компанії та бути для нього простим у використанні.

Фахівці проаналізували поведінкові фактори потенційної аудиторії та підготували зрозумілий і зручний інтерфейс сайту. На основі логотипу компанії були підібрані шрифти та кольори, щоб підкреслити імідж бренду. Особлива увага приділялася інтеграції: новий формат відбивав тільки актуальні товари.

«Будь-які зміни ми пропускаємо через призму клієнтського досвіду. Тому для «Золотого віку» основні фокуси — це зручність взаємодії з інтернет-магазином, швидкість роботи на мобільних пристроях і побудова платформи для омніканальної моделі продажів», — пояснює Head of eCommerce мережі «Золотий вік» Дмитро Бараній.

Щоб виконати річний план продажів, необхідно було створити новий сайт в максимально стислі терміни. Для кращого результату та ефективності просування, потрібно було запустити новий проєкт в найменш активний сезон. Це дозволило скоротити збитки від перенесення сайту на нову систему.

Діджитал-реклама була направлена на утримання цільової аудиторії після релізу сайту і залучення нових користувачів. Ми налаштували Facebook піксель і продуктові події для нього, сегментували каталог і запустили динамічну рекламу для утримання поточної аудиторії. Налаштували кампанії про переходи з сегментацією аудиторії. В роботі ключовим показником для нас було відповідність ліміту ЧРВ (частки рекламних витрат). Гнучкість бюджету дозволила ефективно перерозподіляти його, збільшуючи на зв'язки, що вдало працюють (в рамках ліміту ЧРВ).

Таким чином всього за 2 місяці після релізу, нам вдалося збільшити дохід з Facebook реклами в 7 разів (з виконанням обумовлених із клієнтом KPI).
Успішно реалізувати мету нам допомогли власні досвід і напрацювання. Наявність власної команди розробки, дозволяло швидко впроваджувати та ефективно тестувати нові фічі. Зведений звіт Data Studio в режимі онлайн дозволяв швидко реагувати на всі зміни в рекламних кампаніях. Як результат, вдавалося своєчасно і грамотно вносити зміни в кампанії. 

Для підтримки брендового трафіку і викупу прямого вхідного попиту використовували контекстну рекламу. Були залучені пошукові, торгові, контекстно-медійні кампанії. Сегментували торгові кампанії в Google Shopping. Перед релізом сайту провели АА-тестування, а також АВ-тестування обох версій сайту. Це дозволило запускати сайт на основі реальних даних, щоб не втратити трафік або дохід. 

Зручний функціонал сайту і підвищення коефіцієнта конверсії знизили середню вартість транзакції. В підсумку, ми змогли отримувати більше прибутку при поточному бюджеті.

Підготовчий етап був найскладнішим, трудомістким і тривалим. Головними завданнями підготовчого етапу виступали:

 • створити багато посадочних сторінок;
 • в найкоротші терміни прописати метадані для кожної з них;
 • залучити додатковий трафік за новими сторінками;
 • втримати наявний трафік за старими сторінками.

Ми витратили на підготовку кілька місяців, через що перенесення сайту був максимально безболісним. Нова структура сайту стала хорошим фундаментом для виконання поставлених завдань і ефективного просування в майбутньому. Як результат — нам вдалося уникнути просідання.
 

Результати

 1. Новий сайт дозволив компанії знайти нові точки зростання: відвідуваність і кількість продажів збільшилася на 28%.
 2. Розробили сайт за два місяці. Тепер він став швидше, його функціонал — зручним, дизайн — сучасним.
 3. Кількість транзакцій з медійної реклами зросла на 69% вже після релізу нового сайту.
 4. Дохід з соціальних мереж виріс в 16,7 раза, а кількість транзакцій — в 12,2 раза. 
 5. Домоглися відмінного ранжування сайту «Золотий вік» не тільки за низькочастотним, але також за середньо- і високочастотним запитам.
 6. Змінили логіку інтеграції. Новий формат інтернет-магазину з ERP-системою «Золотого віку» дозволив в будь-який момент часу показувати актуальні залишки та інформацію про товари. Також це фундамент для нового функціоналу, який вже скоро з'явиться на сайті та сильно спростить покупку ювелірних виробів.
 7. Розширили семантичне ядро і знизили вартість залучення одного клієнта.
 8. Не втратили органічний трафік і успішно направили його на новий сайт.
   
08 липня 2020
Хочете такий самий результат?
Зробимо проект разом
Заявка отримана
Дякуємо, що довіряєте нам
4.4 / 5 (15 голосів)