Поширені помилки під час створення каталогу товарів

29
3 хв.

Каталог товарів — невіддільна частина вашого інтернет-магазину. До його структури слід підходити відповідально. Від того, наскільки він грамотно структурований, залежатиме і клієнтський досвід. Ми зібрали ТОП-5 найпопулярніших помилок і розкажемо, як їх не допустити.

Помилка №1. Невизначені категорії та підкатегорії

Попри те, скільки у вас товарних позицій у каталозі, всі вони мають бути розподілені за категоріями та підкатегоріями. Ви повинні розподілити товари максимально точно за категоріями. Якщо у вас є товари, які не відносяться до якоїсь сформованої категорії, варто додати розділ “Інше”. Не забувайтета також про категорію "Аксесуари".

Пам'ятайте, що покупець без проблем повинен знайти товар, який йому потрібен. Якщо йому це не вдалося, то лояльність до вашого магазину падає. І не факт, що користувач знову повернеться.

Помилка №2. Невірні чи незрозумілі назви категорій та підкатегорій

Не ускладнюйте життя нікому незрозумілими назвами категорій. Все має просто, доступно, зрозуміло та відповідати реальності. Намагайтеся уникати складних технічних термінів там, де це необов'язково. Більшість потенційних клієнтів віддають перевагу лаконічності.

Помилка №3. Відсутність фільтрів

Фільтри важливі та допомагають швидше шукати відповідні товари. Відсутність таких ускладнить досвід взаємодії з вашим магазином. Не забувайте про фільтри та теги.

Помилка №4. Недостатня інформація про товари

Чим повніше опис товару бачитиме потенційний покупець, тим менше питань у нього виникатиме до продукту. Чим менше питань, тим вища ймовірність покупки.

Сформується повний, лаконічний та інформативний опис кожного товару та групи товарів: від вартості позиції до опису його якісних та експлуатаційних характеристик.

Помилка №5. Відсутність зображень товарів

Так, все ще можна зустріти магазини, де є проблеми із фото чи зображеннями товарів. Наприклад, магазин у тестовому форматі чи не встигли оновити каталог. Під час підготовки медіа робіть їх якісними та унікальними, не варто займатися плагіатом з інших ресурсів.

Відсутність зображень викликає сумніви та невпевненість у споживачах, змушує задуматися над надійністю вашого ресурсу та «піти подивитися ще». А це означає, що вони з великою ймовірністю вже не повернуться до вас.

Висновки

На перший погляд помилки виглядають простими та очевидними, але ніхто від них не застрахований. Якщо ви плануєте створення свого магазину і вам потрібна допомога, то можете сміливо звертатися до нас. Команда Brander зробить все професійно.

27 березня 2024
5 / 5 (2 голоса)